tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patates türü vejetatif üreme

Diğer önemli tarla ürünleri farklı olarak, patates vejetatif üreme tipi, yani vardır oynamak için farklı bir patates gerektirir. Önümüzdeki ekim sezonunda yeniden kullanım için yetiştirilen klubneyotkladyvaetsya kalitesine bağlı olarak 5 ila 15 yüzde Yani her parçası urozhayasostavlyayuschaya. Gelişmekte olan ülkelerde kendilerini çoğu çiftçi yumrular seçilmiş ve kendi ekim üzerinde çorap vardır.

Gelişmiş ülkelerde, çiftçiler enfekte olma eğilimi güvenilir tedarikçilerden tohum sertifikalı değildir. Fransa patates alanlarında fazla yüzde 13 Fide yetiştiriciliğinde kullanılan ve Hollanda'da her yıl sertifikalı tohum 700 000 ton ihraç edilmektedir.  Tohumluk patates: formunuzu güncellemek gerekir ...

Uzun yıllar aynı patates Büyüyen ve yükseltme yapmak değil, üreticilerin elde edilen ürünlerin kalite ve miktar kaybediyor. Patates kademeli olarak devam ve yıldan yıla çarpma çeşitli hastalıkların bir listesini artmaktadır. Bu nedenle, en az bir kez dört yıl içinde patates karlı ve sürdürülebilir tarım için, yeniden ve tohum güncelleyin.

A kısmi değil, bir zamanlar kayda değer verimi olumlu sonuçlara dikim amaçlı patates şeklinde tam bir güncelleme. Üretici daha kaliteli ürün elde etmek için fırsat vardır.  Şirket organizasyonu Bryansk Agro ithal sertifikalı tohumluk patates çeşitlerinin en ünlü Avrupalı ​​üreticileri satın alır.  Kim profesyonel yetiştirme ve yıllardır büyüyen tohum yürütülmektedir ve önemli bir başarı bu alanda elde ettik.

Tüketimi için patates kendi alanlarında büyümek için şimdi kullanılan ve müşterilere satılan tohumluk patates.  Yüksek kaliteli tohumluk patates satın almak için ihtiyaç sorunun giderilmesi yılında sadece ucuz olamayacağı unutulmamalıdır. Gerçekten de, iade edilmelidir üretici, önemli miktarda yatırıma ihtiyaç elde etmek.

Diğer taraftan herhangi bir patates kaliteli tohum kullanımı tam olarak tohumluk patates satın alma masrafları karşılamak sağlar birkaç yıl daha bol ve sağlıklı ürünler üretmektedir bilinmektedir. Ancak, bu er hatırlamak ya da geç ekim malzeme güncellemeniz gerekir.  Tohumluk patates ürün çeşitliliği ve kalitesi gelecek bağlıdır!

Related Posts:
  1. yemek patates sırları
  2. bahçe patates

patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt