tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Patates püresi

Sarımsak patates püresi

patates püresi hazır hardal patates püresi ile, bir kaşık veya iki geleneksel sıcak hardal ya da bir Japon hardal vassabi biraz daha ekleyin. Kuru hardal olarak kullanılan ve (biz kepekli kullanmak gibi) bankaların bitmiş olabilir.  Sosu kaynatın patates ve drenaj pesto ile Patates püresi.

Patates püresi içine biraz süt ve püre patates ekleyin. Birkaç yemek kaşığı pesto ekle (yani kontrol  ) Ve iyice karıştırın. Patates püresi yeşilin güzel tonu (fesleğen ve zeytinyağı) ve rafine tat vermek pesto.  Ile pişmiş pişmiş veya Kavrulmuş Patates Patates, biberiye

mükemmel kalitede zeytinyağı ekleyin, fırın için bir çanak koymak, yemek için uygun parçalar halinde kesilmiş Genç patates, üst Büyük Deniz üzerinde, taze veya kurutulmuş biberiye yaprağı dal ile tuz serpin tuz ve karıştırın. 20 dakika fırında pişirin yerleştirin çanağı, birkaç kez alınması ve patates karıştırın. Bu tür patates - kümes hayvanları ve özellikle de et, kuzu yemekleri için mükemmel bir garnitür.

Sıcak veya oda sıcaklığında servis yapın. Piknik veya açık resepsiyonlar için mükemmel.  Patates, güneşte kurutulmuş zeytin ile pişmiş  Yeni patates, yemek için uygun parçalar halinde kesilmiş fırın için bir çanak koymak, mükemmel kalitede zeytinyağı ve biraz doğranmış güneşte kurutulmuş (tuz ile açık havada kurutulur) zeytin ekleyin ve karıştırın.

Tuz içeriği yüksek olması nedeniyle, siyah zeytin tedavi (zeytin) cam kavanoz ya da mühürlü çantalar doğrudan sıvı olmadan satılan ve saklanır. Bu yemeğin tuzu artık gerekli değildir. 20 dakika fırında pişirin yerleştirin yemek, patates pişirme sırasında birkaç kez karıştırma.

Sıcak veya oda sıcaklığında servis yapın. Piknik veya açık resepsiyonlar için mükemmel.  Sarımsak ile folyo içinde fırında patates  Yeni patates yarım kesilmiş, kıyılmış taze sarımsak, biberiye ya da diğer sevdiğiniz baharatları ekleyin büyük deniz tuzu tuzu. Fırında folyo ve fırında ya da 20 dakika kadar bir kızartma tavası üzerinde sarın patates. Yemek çok yararlı çıkıyor.

Bir patates tereyağı ekleyebileceğiniz Servis atarken, seçtiğiniz kaliteli zeytinyağı ve diğer bitkisel yağ (fıstık yağı, avokado yağı, susam yağı, ham ayçiçeği, vb.)  Patates (üst ve yumuşak içinde bir kabuk ile) fırında kavrulmuş  Fırında kızartma bütün olarak veya büyük parçalar patates (kızarmış patates) ayrılmaz bir geleneksel Pazar kızartma bir parçası, hem de bir  Birçok ülkede.

Sorun haline getirmek bu patates doğru: Bir gevrek dışında olan, yumuşak ve iç ufalanan.  İsterseniz kabuğu, patates yıkayın. Büyük patates, iki ya da dört parçaya kesilir. Kaynatın patates tuzlu kaynar suda 10 dakika, drenaj.

Patates ile bir tencereye dökün irmik, kapak kapaklı tava ve her tarafta bir maymun olarak patates rulo tava titremesinin biraz. Fırında pişmiş kadar kaz yağı veya zeytinyağı ile pişirmeye tavaya ilave, tat baharat serpin, bir aleve dayanıklı bir tabak patates koyun. Birkaç kez dikkatle bozmadan patates ters, bu yüzden her iki tarafta eşit kızartma yapabilirsiniz.

Patates, Kavrulmuş şeritler (patates için kullanışlı bir alternatif, patates kızartması)  Bu tarif çocuk sahibi olanlar için yararlıdır. Çocukların sağlıklı değil patates kızartması, sevgi nasıl hepimiz biliyoruz.

Genişliği 11,5 cm şeritler ve büyük kase yerine patates kesin. Zeytinyağı veya başka bir favori bitkisel yağ 4 büyük patates 50 ml oranında ve tuz ve en sevdiğiniz baharatları ekleyin. Her saman her taraftan tereyağı ve baharat rulo değil kadar kase sallayarak iyice karıştırınız. 30 dakika 230 derece fırın sac ve fırında pişirin üzerine patates düzenleyin. Spatula birkaç kez kızartma patates açın.

Sıcak patates ile servis yapın.  Fırında patates temizlemeden sıcak fırın (180 derece C) patates yıkayın ve yerine tamamen büyük veya orta ölçekli vardır. 30-40 dakika patates unutun.

Fırında patates gibi balık, mantar, sebze ve peynir gibi farklı Topingler ile yenebilir.

Related Posts:
  1. Bow
  2. Fasulye

fasulye, soğan, sarımsak, patates, sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt