tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Uzunluğunda iki metre altında Lagenariya

Uzunluğunda fideler iki metre altında Lagenariya

Çok az insan boyu iki metre altında açık havada lagenariyu büyümüş olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Ancak, lagenariya kaprisli sonra ılık olduğu, orta şeridinde, tabii ki, yine çıkıyor ama. Tohumları altındaki sıcaklıklarda artı 15 `de çimlenme. Tohumlar kaplı sert kabuk lagenarii, bu yüzden iki gün ıslatılır ve sonra 5-7 gün boyunca nemli talaş veya kum çimlenmiş. Bir kere onların mikrop naklyunutsya tohumları aşağı ekili.

Bu kadar bitki nakli tahammül etmez ve kökleri rahatsız sevmiyorum, tek bardak içine fidan dikilmiş olmalıdır. Don tehlikesi geçtikten sonra, genç bitkilerin ağaçların altında dikilmiş, ancak gönderilen ve kafes olabilir.  Tadı hoş değil zayıflamak Genç yumurtalık, bazı baharat, onları kabak gibi aynı şekilde pişirin.

Belki de bu kültürün ilginç özellikleri hakkında duydum: meyve bitki haklarını keserek, parçaları kullanılabilir. Ama bir şey bilmek ve drugoesamomu ne kadar çabuk yara yara görmek ve meyve büyümeye devam ediyor.  Lagenariyu koymak isteyenler için, bu bitki öncelikle meyve formu farklı birçok çeşitleri vardır unutulmamalıdır.

Sadece güçlü gövde, büyük, yuvarlak yaprakları ve güzel krem ​​beyaz çiçekler, aynı zamanda meyve uzunluğu şaşırtıcı gıda uygun sadece dlinnoplodnaya lagenariya, her türlü ki.  Ev lagenariiv Okyanusya ve bireysel olgun meyve hamuru kurur ve kabuk çok güçlü olur. Bu büyük kuru meyve yağı, baharat ve sıvı saklama kapları olarak kullanılmaktadır.

Bunlardan, mutfak eşyaları, oyuncaklar ve hatta müzik aletleri olun.

Related Posts:
  1. Saraha

lagenariya, filizi

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt