tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Lagenariya sıcak güneşli yer sever

Lagenariya sıcak ve güneşli bir yer fidan seviyor

Posudnuyu kabak yemek genç meyvelerde kalsiyum açısından zengindir ve zhelezom.No popülerlik dünya çapında lagenariya vardır almak pischu.Dlya tüketilebilir değil beslenme özellikleri ve olgun bir meyve yemek olarak kullanmak için fırsat için: altı ay bekletildikten sonra tamamen ağacı kabuğu nem kaybeder.  Özel olarak tüm durumlar için seçilir gibi meyvelerin bir form bu nedenle çeşitlidir: şişe, kavanoz, ince boyun, topları, oval ile şişeler. Lagenarii yemekler hafif, dayanıklı, çevre dostu ve uzun ömürlü olsun.

Bu arada, Latin Amerika'da bu calabashes (malzemeler için damarlar) ve müzikal instrumentymarakasy-sallandı yapar çünkü. Ve bu damarlarda şarap ve gıda saklayabilirsiniz.  Tüm cucurbits olduğu gibi, lagenariya sıcak, güneşli bir konuma ve verimli nötr toprak seviyor.

Orta bölgesi nötr reaksiyon ve iyi drenaj ile organik gevşek toprak zengin bir katı oporoy.Onapredpochitaet için 10 Haziran sonrası yolunda daha iyi fidan ve ekilen fidan büyümeye. Ana 3 m, onun çimdik kadar çekim sırasında gün boyunca, bitki sürgünler 60 cm büyürler.

Lagenariya  : Hızlı form butylkiplody ya onu beyaz çiçekler ve neobychnyezmeevidnye güzel, büyüyor. Onları almak için, dişi çiçekler daha tozlaşma gerekir.

Related Posts:
  1. Lagenariya - kabak ailesinin bir bitki
  2. Lagenariya şaşırtıcı ve nadir bitki
  3. Patates
  4. Fasulye

lagenariya, fasulye, lahanası, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt