tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Lagenariya Kabak ailesinin bir bitki

Lagenariya - kabak aile kabak bir bitki

Lagenariya - kabak ailesinin bir bitki. Çok iyi bilinmektedir eski çağlardan beri kültür. Eski Tarafından Kullanılan öncelikle mutfak eşyaları üretimi ve diğer insanları ev eşyaları.  Bitki uzun termofilik sürünen ile, yıllık bir kaynaklanıyor. Rostov bölgesinde yetiştirilebilir onu üçüncü toprakta fide yöntemi ve ekim tohumları Nisan başında.  Lagenarii diğer salatalar, soslar ve hazırlayabilirsiniz  yemekler.

Bunun için en uygun dlinnoplodnye daha hafif formları, uzun grubeyuschey hamuru ve ince bir kabuk. Meyve çoğunlukla salatalık denir (Hint salatalık, Vietnamca). Meyve uzunluğu ulaşır 2 m, ağırlığı  bir cenin 3-7 kg.  Lagenariya geç sonbahara kadar büyür. Bitki süre gösterişsiz, fakat verimli bir yapı tercih toprak, verimli humus.

Bitki bakımı, bol suluklardır toprak gevşeme ve kuyu tutmak için malçlama rutubet  Ev tüketimi için yeterli büyümek için bir veya iki bitki. Bahçe kulübe yakın koyun veya gazebo. Çalılıklar ve meyve dikey bir direğe bağladı. Bitki büyüme kısık merkezi dışında ve düzenlemek yan vuruyor. Bu uzunluk ulaştığında hasat

meyve 20-30 cm  Lagenariyu süs bitkisi olarak yetiştirilir.

lagenariya, marul, lahanası, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt