tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Lagenarii verimli toprak gerekir

Lagenarii verimli toprak lahanası gerek

uzun salatalık ve renkli kabak andıran ürün, olmayan Çernozem bölgesi fide büyümesi, aksi halde meyve olgunlaştırmak için zaman olmayacaktır. Fidan Nisan ayı sonunda başlayacak büyütün. Diye sert bir kabuk vardır tohum, ekim önce onları en azından bir gün için su (45-55 derece) batırılmış için, 5-7 gün 25 derecede nemli talaş, yosun veya filtre kağıt çimlenmiş.

Tohumlar 10-12 cm çapında bir fidan lagenarii yanı sıra diğer cucurbits yetiştirilir, saksıda ekilir filizlerinin. Yaş aylarında açık toprağa ekilir.

Lagenarii verimli bir toprağa ihtiyacı vardır, bu, sıcak, rüzgarsız alanları tercih kafes yukarı tırmanma ve yaprakları bol ile kaplayıp kısa bir süre için, çitler ve binaların güney tarafında çit boyunca iyi yetişir.  Yerel salatalık itibaren o çok güçlü bir büyüme, dallanma kaynaklandığını ve bir bıyığı var. Ve o kök sürünen ve çiçekler dioik vardır.

Gece çiçekli bitki. Genç yumurtalık meyve kaybolur büyüme bir yoğun beyaz tüylenme vardır. Genellikle salatalık, kavun ve karpuz ile bitkisel aşı için anaç olarak kullanılan çok güçlü bir kök sistemi lagenariyu nedeniyle.  Genç meyve genellikle lagenarii Hint salatalık denir. Yemek sadece genç yumurtalık 30-50 cm uzunluk ve 2-3 cm çapında olan

Böyle bir ince ve yumuşak meyve Peel. Bu tereyağı, fırında kek, yemek lapa olarak yavru olabilir. Meyve zamanki kabak gibi, yumurta, kabak ve lezzetli yemek, ayrıca konserve, salamura edilir.

Related Posts:
  1. Yararlı kabak suyu
  2. Patates
  3. Biber

kabak suyu, lahanası, lagenariya, kabak, biber, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt