tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bütün bitkilerle Lagenariya birlikte bulunur

Bu bitki, büyük kadife yapraklı, hoş kokulu beyaz çiçekler ve 10 kg uzun (en fazla 2 m), meyve ağırlığı en fazla 1015 m'ye kadar güzel bir asma olduğunu. Genç yaşta taze, bir salatalık olarak kullanılır. Onlar 30 cm, onların marine, ızgara, fırında pişmiş (kabak gibi) uzun büyümek zaman. 50 cm veya daha fazla meyve uzunluğu ile en iyi tohum bırakılır. Onlar günde 10 cm kadar ekleyerek, hızla büyür.

Büyüme, bile durmaz o kesim bölümünün meyve.  En fazla 7 ay kadar bir vejetatif döneme Lagenariyateplolyubivoe bitki, bu nedenle bölgemizde bu fideler tek yolu yetiştirilir. Turşu tohumlar sonra (talaş torf, yosun, köpük, kum, toprak yumurta kabuğu) yüzey gevşek 2 cm'lik tabaka koymak, 4 gün için (alkalin) ısıtmalı oturma su bulanmış olan, bir yüksek, bir plastik torba ile kapak 2527 ml sıcaklığı tutmak nem içeriği.

Verimli ve gevşek toprak asitliği düşük ile en az 1 litrelik ayrı bir kapta, 2,5 cm derinlikte atılan Proklyunuvshiysya mikrop, bu yüzden tebeşir, toprak yumurta kabuğu eklemeniz gerekir. Sıcaklık 2224 grama indirilmiştir. Bitki yükselir sonra, iyi aydınlatılmış bir yere konur.  Sıcak su (bir kez çözünmüş eser elementlerle) ile sulandı. Gelecekte organik ve mineral gübrelerin arasında değişen düzenli beslenir. Gerekirse, bir dayanak oluşturmak.

Genç bitkiler yavaş yavaş güneşe alışık, sonra söndürülür vardır. Açık toprağa ekilir zaman don (Geç Mayıs) tarafından geçmektedir. Önceden hazırlanmış deliklere (3040 cm derinlik, genişlik 2.530 cm).

Onlar 34 st eklenmesi ile gevşek, verimli toprak ile doldurulur. Kretase kaşığı (dolomit).    Güneyinde ona atılan tüm bitkilerin, yakın destek (duvar, direk, çit, ağaç) için, rüzgar yerden korumalı Lagenariya ile birlikte bulunur. 1,52 m yükseklik üst prischipnut gereken verimi arttırmak.

Fazla iki fetus için değil bitki üzerinde tohumları ve yaprakları almak için. Don kuru bir taslak odada asılı kadar olgunlaşma sonra bir kamçı ile kesilir. 15 20 oz bir sıcaklıkta saklanabilir. Tohumlar Ocak ve Şubat aylarında olgunlaştırmak (bunlar sallama bebek ile hışırtı olur).  Meyve kabuk lagenarii tohumu su için gemiler, oyuncaklar, müzik aletleri yaptı. Bu küçük kök sistemi ile bitkiler için yemekler yapabilirsiniz. Bu orijinal ve faydalı bitki görünüyor.

Size lagenariyu yanında bir elma ağacı bitki varsa, inanılmaz bir şarkı olsun: (görünmez kirpik lagenarii sonra) bir dereveogurtsy, elma ve kabak. Bu sosedstvalagenariya kelebeklerin iter faydaları vardır. Verimliliği sağlamak için, yapay tozlaşma kullanabilirsiniz.

Lagenarii bakımı iyi bir hasat ile kendisi için ödeme yaparsınız.

Related Posts:
  1. Lagenariya şaşırtıcı ve nadir bitki
  2. kabak veya kabak Lagenariya
  3. Domates
  4. Biber

biber, lagenariya, squash, lahanası, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt