tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bu ilginç bitki lagenariya

Lagenariya. Bu ilginç bitki yakın küçük işletmelerin yayıldı.  Meyve salatalık benzer, ancak 1,5 ila 2 m razmerovot çok ulaşmak ve nemaloot 3 ile 7 kg ağırlığında.

Meyve lagenarii en garip boyutu çok nazvaniyogurtsy Giants, dev kabak, Vietnam kabak, Hint salatalık, vb bred  Lagenariya güney bölgelerde ağırlıklı olarak yetiştirilen bir yıllık ısı seven bitkiler vardır. Tohumlar erken Mayıs ayında ekilir.

Fide yöntemi, verim hızlandırmak için. Tohumlar da bu nedenle tohum çimlenme için gereken zaman, yoğun kabuk ile korunur. Başlangıçta, tohumlar sıcak suda iki gün ıslatılır, sonra ıslak çuval bezi (veya herhangi bir kumaş) ile çimlenme koymak, aynı çuval bezi kapak ve sıcak bir yere koyun. 2025 've ikinci veya üçüncü günün tohumları çimlenme için sürekli nem sıcaklığında.

2025 cm-döllenmiş toprak (humus 12 kg, odun külü, 2 yemek kaşığı nitrophosphate 300 g) hazırlanmış derinlemesine Prick delikleri. Lagenariyarastenie tırmanma bu yana, bir insan boyu uzunluğunda ulaşmış olurlar sadece meyve, daha sonra 2 m ile 0.5 m kirişler ile 0,6 m, genişliği oporylesenki yüksekliği altına koymak, ya da çit yanında ekilir.  Çiçekler tam sadece geceleri lagenarii genişletilmiş, bu nedenle tozlaşma için böcekleri değildir ve elle tozlaşmak gerekir.

Bakım lagenariey kabak aynıdır. Pinched o 23 adet her biri üzerinde geride bırakarak, bu Yumurtalıkların yer olup olmamasına bağlı üst düzey destek ve lateral pleteyv ulaştığında yapılması tavsiye ana kök. Taşıyıcı olmayan üzüm kaldırılır.  Gıda meyve tüm koparmak için gerekli değildir de, oldukça bu sadece bir kısmını kesti.

Yer hızla probkoveet kesin ve meyve büyümeye devam ediyor. Bu değerli bir kalite lagenarii tamamen meyve depolama sorunları sahibi boşaltma, her zaman taze ürün kullanma hakkı sağlamaktadır.  Bunlar ihale ve lezzetli zaman genç meyve tüketilen gıda. Bunlardan, salata hazırlamak, yumurta, omlet, krep, onları pişmiş, et, sebze ve pilav ile doldurulmuş.

, Asitleme tuzlama, (buzağı) dekapaj tarafından gelecekte kullanılmak üzere Hasat lagenariyu.  Pişirilen ya da fırın faydalı lagenariya ve sağlık pişmiş.  Vadesi ve meyve iç lagenarii arındırılmış eski insanların günlük yaşamda bir anda kendi ana amaçlarından biriydi yemekleri olarak hizmet verebilir.

Her türlü lagenarii üretilen eşyaları (kase, sürahi, bardak) yanı sıra el sanatları, oyuncak ve hatta müzik aletleri meyve itibaren.

Related Posts:
  1. Kuru Fasulye
  2. Patates
  3. Bow

marul, lagenariya, lahanası, fasulye, patates, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt