tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Renk ve lezzet katıyor kabak yemekleri ve

Kabak yemekleri ve squash renk ve lezzet katıyor

Kabak yemekleri ve renk ve lezzet katıyor. Ama Cadılar Bayramı daha hiçbir zaman kullanmaz. Bu tatil her zaman en iyi nasıl kullanılacağına ilişkin soru ve üretim arta kalan lezzetli et ve tohum yükseltir  . Bu, bizim 10 tarifleri yardımcı olabilir bulunmaktadır.  Kış kabağı Temmuz-Eylül aylarında çiçek açan, Eylül ve Kasım aylarında olgunlaşır vardır. Kabuğu ve tohumları, parçalar halinde kesip fırında pişirin - squash pişirmek için en kolay yolu.

Tereyağı, otlar ve baharatlar ile servis yapın. Sen makarna ile parçalar karışımı ya da çorba yapmak, kabartma ve tatlılarda kullanabileceğiniz gulaş yapabilirsiniz.  Kabak 5000 yıl önce Kuzey Amerika'da büyümeye başladı. Çıkarıldı ilk Amerikan yerleşimciler kabak çekirdeği en üstünde katledildi, iç sonra sıcak küller içinde kabak pişmiş, süt, baharat ve bal ile dolu ve Hintliler ateşe kabak dilimleri kavrulmuş ve kurutulmuş kabak şeritler kilim yapıldı.

Kabak% 90 su olmasına rağmen, bu karoten, vitamin ve özellikle kalp-damar hastalıkları muzdarip akıl insanları tutmak için iyi bir kaynağıdır. Ayrıca düşük kalorili kabak ve lif bakımından zengin. Kabaklar sayısına karoten havuç yakındır. Kabak çekirdeği de yararlıdır, onlar yağ, protein, vitamin ve mineral tuzları içerir.

E vitamini özellikle zengin mi erken yaşlanmaya ve erkek vücudun normal gelişimi için gerekli olan çinko tuzları, karşı yardımcı olur.  Kabaklar birçok çeşidi var olmasına rağmen, çok benzer bir tat. Genellikle, küçük kabak, tatlı öyle. Bazı tariflerde bir kabak kabak ile değiştirin ya da olabilir.

Tüm balkabağı birkaç hafta boyunca karanlık, serin bir yerde saklanır, ancak kesim yaklaşık 10 gün vardır. Taze kabak bulunmazsa, ancak kabak püresi için tarifi, konserve ya da dondurulmuş kabak kullanın.

Related Posts:
  1. Domates
  2. Patlıcan
  3. Hıyar

patlıcan, kabak, kabak, havuç, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt