tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Sadece sıkılmış kabak suyu

Sadece sıkılmış meyve suyu balkabağı

Sadece kabak suyu ochenbogat kalsiyum tuzları, pektin, potasyum, magnezyum ve demir sıkılmış söyledi.  C, B1, B2, B6, E  Kabak suyu içerdiği beta-karotinetovitaminy. Ayrıca kabak olarak bağırsak ve tüm temizlik, bir, güçlü, iyi bir süpürge gibi hareket lif içerir  . Bu nedenle, kabak suyu solucan ve kabızlık varlığında önerilmektedir.

Magnezyum varlığı, potasyum tuzları neredeyse nezamenimymsredstvom için kabak suyu yapmak  kardiyovasküler sistem.  Kabak suyu safra kesesi taşları yok, bu yüzden karaciğer ve safra kesesi için bir cholagogue olarak kullanılabilir. Mesane ve böbrek taş varlığında, kabak suyu çeyrek veya trichetyre kez bir gün yarım bardak tarafından kullanılmalıdır. Kurtarma oranı

9-11 gün.  Kabak suyu vücut ve fark güzellik arındırmak için sadece yetenek gemide aldı. Eğer turgorunda, gri deri kaybederseniz, atanır  Numaralı kabak suyu nerede. Nemli bir bez ile kişi temizlenmelidir  kabak suyu. Bu suyu da obezite için gereklidir.

, Çok düşük kalori ve kabak suyu bir gövde ile kilolu kişilerin menüsünde yer almalıdır tek sebebi. Başka bir kabak suyu bir yatıştırıcı ve güçlü bir sinir heyecan için gerekli fonksiyonları vardır.  Nasıl kabak suyu oldu? Her gün yarım bardak için uygulanmalıdır. 100 g sokas bir çay: Kabak suyu uykusuzluk için de iyidir. Lodges. bal yatmadan önce alınır.

Peki hazırlanan kabak suyu? Düzgün bir şekilde hazırlamak için  Eğer aç karnına sabah içmek istiyorum kabak suyu, akşam için hazırlık yapmanız gerekir. Tykvunuzhno küçük dilimler halinde kesilmiş, küçük parçalar, soyma ve tohumlar kestim.

Sizin meyve sıkacağı ile kesme ve atlamak için bu dilimler sabahı.  Varlığı nedeniyle yüksek karoten güzel, tedavi 9-11 gün sonra deri gibi hafif bir bronzluk durumunda kullanılır.  Uygulama nedeniyle kabak suyu, biz de sizinle birlikte öneririm  noni meyve suyu (noni) önemli ölçüde onlar hakkında verimliliği tykvennogoi artar sağlıklı yaşam anlamında tabii ki iyi odnoeto öldürücü karışımı, söylenebilir.

Burada bir kelime oyunun!

Related Posts:
  1. kabak 5000 yıl önce büyümeye başladı
  2. itüzümü ailesinin Saraha bitki
  3. Börülce

Vigna, meyve suyu, balkabağı, kabak suyu, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt