tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kilo kaybı için kabak suyu

Kilo kabak suyu için Kabak suyu

kilo kaybederseniz, o zaman diyet mevcut kabak suyu olmalıdır. Ayrıca havuç suyu biraz ekleyebilirsiniz, böylece şekersiz kabak çeşitleri alınmalıdır Özelliği. Kabak suyu 3 / 4 fincan 1 / 4 bardak havuç suyu kahvaltıdan önce sabah sarhoş olmalı 1 su bardağı (günlük ücret), döner ekler.

Kabak soyulmuş ve doğranmış adet 3-4 gün içinde hasat edilecektir Yemek zor değil.  Yani, juicer, tüm, soyulmuş ve doğranmış kabak dörtte üçü almak havuç 1 / 4 ekleyin. Suyu hazır!  Suyu hazırlanmasında elde edilen kağıt hamuru, başarı oladushek, güveç yapma ve doldurma kullanışlı gelecek ile atmayın.

Kabak suyu sakaroz, yararlı pektin, potasyum, kalsiyum, magnezyum, demir, bakır ve kobalt içerir. Vitamin C, B1, B2, B6, E, beta-karoten ona yoktur.  Kabak suyu, safra salgılanmasını teşvik gastrointestinal sistemin işleyişini artırır. Onun uzun acı kardiyovasküler hastalık ve ödem yatkın olan kişilerin öneririz.  Kabak suyu böbrek ve karaciğer için yararlıdır. Günde bir kez yarım bardak uygulayın.

Zaman böbrek ve mesane taşları - dörtte biri ya da kabak suyu yarım bardak günde 3 defa. Tedavi süresi - 10 gün.  Hepimiz suları (özellikle taze yapılmış), vitaminler bir depo, sağlık için çok iyi olduğunu çocukluk biliyoruz, çünkü bir diyet ya da uygun olmasa bile Tarifler suyu kullanışlı.

Bon Appetit!

Related Posts:
  1. püresi haşlanmış kabak
  2. Yemek konserve fasulye

konserve fasulye, havuç, kabak suyu, fasulye, kabak suyu, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt