tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak suyu yararlıdır

Yararlı suyu balkabağı suyu

Kabak - değerli bir diyet ve tıbbi ürün. Kimyasal yapısı pektin açısından zengindir, bir kabak askorbik asit yeterince yüksek miktarda içerir. Kabak ve meyve (3-9 mg, bazı çeşitleri 38mg ve karoten içeriği seviyesine ulaşıyor içerir) karoten bakımından zengindir.

Vitaminler kabak vitaminleri, kabak aynı zamanda E vitamini kaynağıdır  Kabak suyu bir diyet ürünü olarak çocukluk çağında çok yararlıdır. Çocuklar onu 2-3 bardak 3-4 ay boyunca günde vermeniz gerekir.  Kabak suyu faydalı ve böbrek ve karaciğer için.

1 / 2 fincan 1 kez bir gün olarak uygulanır.  Uyku ilaç düzenleyen bir kabak suyu (Xylitol ile) bir sedatif olarak kullanın. Uykusuzluk tavsiye ise gece kabak suyu ve bal bir bardak.  Metabolik bozukluklar, obezite ve diyabet de günlük beslenme suyu kabak girmeye teşvik edilir. Yararlı balkabağı suyu

böbrek ve mesane taşları 1/4-1/2 günde 3 defa kabak suyu bir bardak içilmesi tavsiye zaman. Tedavi süresi 10 gündür.  Prostat iltihabı geçiren erkek, geleneksel tıp 2-3 hafta kabak bir bardak meyve suyu içilmesini önermektedir.

Kabak suyu da havuç ve elma suyu ile birlikte, tek başına bir ürün olarak kullanılabilir.

Related Posts:
  1. soğancık
  2. pırasa

kabak, pırasa, pırasa, arpacık

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt