tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak suyu vitamin bir demet

Kabak suyu vitamin bir demet, sebze

sizin stolevse üzerinde vitaminler, iyi bir yemeğin lezzeti ve çeşitli Fount böyle bir, sonbaharda güzel muhteşem ve parlak meyve verir.  Bize tek tek inceleyelim.  Vitamin A ve eux de, hemen her tür sebze yok vitamin molodostiaktivno mücadele kırışıklık, K vitamini olarak adlandırılan kan pıhtılaşmasını arttırır, daha az nadir vitamin T (ve dolayısıyla ağır bir öğün emmek için yardımcı olur ve obezite önler et için en iyi meze).

Kabak anemi yardımcı olur demir içerir ve pektin veschestvaoni vücudun toksinler ve düşük kolesterol kaldırılır.  D vitamini son derece yararlı detyamon, büyümeyi hızlandırıyor raşitizm önler, iyi bir ruh hali teşvik edilir.  Hatta en yararlı havuç kabak yoksul Görme olan insanlar için fanlar ve bilgisayarlar gereklidir karoten, beş kat daha fazla verim.

Ama hepsi bu kadar değil. Kabak hamuru o kadar zengin Selüloz, kanseri önler, şeker hastalığı, C vitamini bağışıklık geliştirir, soğuk algınlığına karşı korur, aktif olarak vücuttan tuz kaldırır ve yüksek kan basıncını düşürür.  Faydalı şeker, vitamin B1, B2, B5, B6, PP, yağlar, proteinler, karbonhidratlar, selüloz, mineralyvse kabak-büyücü ve sulu hamuru saklandığını.  Tohum, kağıt hamuru, meyve suyu, yağ

iman yararlı ve hatta kelimenin tam anlamıyla kabak bile vsei hamuru ve tohum ve yağ, bunların hangi olup, çiçek ve yaprakları şifa için.  Kabak çekirdeği 32% 52 yemeklik yağ içerir ve çinko kaynağı bir adam gerekiyordu. Ayçekirdeği kabak Toplam avuç sizi kabul edecektir ruh hali, çok faydalı yağmurlu sonbahar geliştirir. Ayrıca, bu en eski anthelmintic.

Düşük kalorili kabak eti, kabak böylece şekil takip ya da kilo vermek isteyenler için kashaidealny seçeneği. Kolayca sindirilebilir lif, iyi metabolizma ve toksinlerin ortadan kaldırılması sağlanır: 100 g ve mükemmel tat başına sadece 30 kcal. Rispoluchitsya bu enerji karışıklık ekleyin.

Bal kaşıkla kabak etten bir kokulu komposto uykusuzluk yardımcı olabilir ve hamuru bir kaynatma susuzluğunu gidermek ve ateş rahatlatmak olacaktır.  Meyve hamuru konsantre biyolojik olarak aktif maddeler, karaciğerin antioksidan işlevi devam etmek için: Kabak viral hepatit A hastalığı acı çekenlere çok yararlıdır.  Hindistan'da, kabak hamuru bile tüberküloz tedavisinde kullanılır: bilim adamları kabak sulu özü tüberküloz basili yeniden olmadığını kanıtladı.

Taze kabak suyu, günde yarım bardak almak daha iyidir. Bu gastrointestinal sistemin işleyişini artırır ve böbrek taşları ve mesane yardımcı olur, kandaki hemoglobin düzeyi artar, vücuttan kaldırır ve zararlı kolesterol kalp ve damar sistemini güçlendirir. Ve prostat iltihabı muzdarip erkekler, geleneksel tıp 2-3 hafta kabak bir bardak meyve suyu içilmesini önermektedir. hayvansal yağlar için mükemmel bir alternatiftir.

Doymamış yağlar, bitkisel protein, mineral ve vitamin içeriği yüksek olması nedeniyle, uzun sağlıklı bir diyetin bir parçası olmuştur.  Tedavi ve önleyici sredstvoono gibi Kabak tereyağı ve kullanımı böbrek ve mesane üzerinde kan, yararlı etkileri artırır.  Ama!  Bazı durumlarda, ham meyve ve kabak taze meyve suyu sindirim sistemygastritom, mide ülseri ve duodenal ülser hastalıkları olan insanlar için tehlikeli olabilir.

Ayrıca, kabak ağır şeker hastalığı olan kişilerde kontrendikedir.  Kabak için değil, ilaç ve kozmetik olarak açık primeneniyai yurt içi değil, aynı zamanda. Örneğin, rendelenmiş kabak et paketleri zhogah bolluk yaklaşık ağrıyı yardımcı olacaktır.  Kuru ciltler için. Kabak küspesi, püre onlara tahta spatula soyulmuş dilimlerini kaynatın. Kaşık kabak zeytinyağı ile ortaya çıkan karışımı püre.

20 dakika için yüzünü temizlemek için uygulayın. Ilık su ile durulayın.  Genişlemiş gözenekler ile yağlı cilt için. Kabak hamuru soğuk dilimleri ile yüz silin.

Evet, ve gibi gelen, bir kabak yüz turuncu, saçma inanmıyorum. Sadece sağlıklı bir renk alır.

Related Posts:
  1. sebze bezelye

Kabak suyu, kabak hamuru, meyve suyu, kabak, bezelye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt