tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak hasat saklayın

Kabak kabak hasat mağaza

Kabak. Hasat. Saklayın. Kabak suyu  Kabak bahçe kraliçesi olarak adlandırılır.

Bu iddiasız ve büyüyen özel çaba gerektirmez, uzun süre bakımlı.  Birçok çeşidi tykvyvelikoe ve hava koşulları, olgunlaşma etkilemez. Ve kabak gerçekten vücut için vitamin ve minerallerin poleznaeto deposudur.  Bu sebze kardiyo-vasküler sistem ve hipertansiyon yaşayan insanlar için çok yararlıdır.

Potasyum miktarının nedeniyle kabak bir diüretik etkiye sahiptir.  Bal kabak ve kaynatma uykusuzluk içki önerilir. Çinko günlük kullanım ile kabak tohumları bulunan (50-60 tohum) prostat iltihabı ortadan kaldırır.

Vazgeçilmez kabak ve diyet (24 kkall 100 gram toplamı).  Bu, diyabetli ve kilo vermek isteyenler için insanlar sağlamak için uygundur.  Kabak karoten bakımından zengin, demir, vitamin B, vücutta metabolik süreçlerin hızlandırılması sorumlu C, E, D, PP, ve çok nadir vitamini T,.  Nasıl saklarsınız?  Kabak herhangi serin bir yerde olabilir tutun. İdeal olarak, bu dergi için uygun elbette.

Ama eğer, o zaman kabak ve cam balkon tutabilirsiniz. Önemlisi, bu kış kabağı çeşitleri onlar iki dokunma ve herhangi bir doku üst kapağı olmayan bir şekilde meyve yere kadar, doğrudan güneş ışığı sevmiyorum hatırlıyorum. Balkonunuzda sıcaklığı 2 gradusovukutayte kabak sıcak düşerse.  Kabak bazı çeşitleri mutfakta kuru pomescheniinaprimer oda sıcaklığında bütün kış etkilemeden saklanabilir.

Kabak 3-4 gün buzdolabında saklanabilir kesin. Veya kabuğu ve çekirdeği ve daha uzun bir süre için derin dondurucuya koyun.  Ne hazırlanır?  Abartma olmadan, kabak bütün olabilir pişirme. Bu fırın, yemek, yahni ve yavru içinde fırında yapabilirsiniz. Bu sebze reçel, herhangi bir meyve ile birleştirir.

Börek, köfte, samsypoprobuyte ve hoş bir sürpriz olması için dolgular. Listelemek için sonsuz: bu kadar kabak, pilav ve tatlı tatlılar yulaf ezmesi, ve kek. Kabak et ile uyum içindedir.

Küçük kabak şeyler olabilir. Tencere gibi büyük plodyispolzovat. Üst kapağını çıkarın, çekirdeklerini temizleyin ve ortaya çıkan turşu salatalık kapasitede. Kabak ekmek ve çorba pişirilir. Kendi başına, kabak bu olabilir hatta biraz presnovata, bazı farklı tadı vardır.

Ama usta yemek pişirme, diğer ürünlerle baharat eklenir ve karıştırılır bu bitkisel bir lezzetli yararlı özelliklerini kullanmanıza olanak sağlar.  Kabak suyu.  O ülkede hasat edilen doğal meyve suları geri kalanından Özel farklılıklar. Önce suyu kendini sıkmak gerekir. Bunu, bir el Sıkacağı olarak yapabilirsiniz  ve elektrik. Sonra suyu neredeyse kaynama ısıtılmış olmalıdır sterilize kavanoz ve yakın rulo dökün.  Kendiniz ekleme veya saharreshayte değil.

Eğer Sıkacakları yoksa, suyu başka bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, bir ağır-oturaklı tencereye ekleyin yanmış değil vodydlya bazı eti ekleyin, 1 santimetre yaklaşık kabak eti dilimler kesin. Bir elekten silin sonra bir süre kaynamaya ve.

Eğer bir elekten onu ovmak olacak sonra suyu zimuto hazırlamak için gidiyoruz, neredeyse bir kaynamaya, tekrar ısıtmak şeker, meyve suyu 1 litre başına 2 çorba kaşığı oranında ekleyin, daha sonra steril kavanozlara dökün ve rulo.  Ben kışın bütün meyve tutmak isteyenler için suyu sunmak isteyen bir diğer tarifi. Bu zimuprigotovit atmak gerekmez kullanmadan önce hızlı ve hemen olabilir.

Kabak hamuru 500 gram ince rende üzerinde ızgara su 1 litre şeker 100 gr ekleyin. Bir taşım kaynatın. Bir limon suyu sıkın. Serin hafif bir sürü var ve bir karıştırıcı ile yendi.

Bon Appetit!

Related Posts:
  1. Kabak yararlı
  2. kabak

kabak eti, kabak, balkabağı suyu, sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt