tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Doğal meyve suları

Suları Patates

meyve ve çilek meyve suları günlük diyet işgal gerekir haklarının çok önemli bir yere. Tatları çeşitli bir yelpazede ile sadece yapmak değil serinletici ve susuzluğunu gidermek değil, aynı zamanda tıbbi özelliklere sahip hoş.  Suları - vitaminler önemli bir kaynak.

Suyu düzenli tüketimi teşvik metabolizma, enfeksiyonlara karşı direnç artar sağlar stresli durumlarda vücut direnci.  Suları içerdiği organik asitler (malik, sitrik, vb), daha iyi sindirmek yiyecek yardımcı olur. Buna ek olarak, kısmen telafi edebilir azalma ile ilişkili hastalıkların bir dizi hidroklorik asit eksikliği gastrik asidite.

Suları da eser elementler gibi mineraller bakımından zengindir. Suları herhangi bir meyve suyu bir çok vücut aşırı kaldırılır potasyum, nem. Doktor olanlar için bu meyve ve sebze suları tavsiye yüzden eşliğinde kardiyovasküler sistem ve böbrek hastalıkları, muzdarip şişme. Demir bileşikleri bazı formları yararlıdır anemi.

Pektin bir çok hamuru ile pestil ve meyve suyu (lif), bu barsak hareketleri geliştirmek, atılımı sağlar  . Bu suları ateroskleroz ve bağırsak hastalıklarında tavsiye verir.  Hiçbir şeker doğal meyve suları, düşük kalorili ekledi. Bu nedenle, vazgeçilmez ihtiyacı olanların diyet  . Suları ateş ve bir azaltma ile bulaşıcı hastalıklarında faydalıdır iştah.

Bu bilinen şudur ki, yaşlılıkta yanı sıra bazı hastalıklarda - Ateroskleroz, koroner kalp hastalığı, obezite - daha az olmalıdır rafine şeker (sakaroz) kullanımı. Diyet bir fazla katkıda yağ dokusu ve artan kolesterol artar.  Karbonhidratlar meyve suları özellikle fruktoz ve glikoz oluşur. Örneğin, Türkiye'de yargının neredeyse - elma suyu fruktoz kiraz ile sakaroz 4 kat daha fazladır 15 kat.

Bu karbonhidratlar daha faydalı doğal meyve ve sebzeler (içindir Metabolizması üzerine rafine şeker) hareket ile karşılaştırıldığında.  Suyu sadece özellikle hasta, ama sağlıklı kişiler, çocuklar için gereklidir.  Ve meyve suları sanayi üretiminde ısıl işlem sağlar rağmen büyük oranda besin değerini korumak, ancak sayısını taze hazırlanmış ham sap bulunan tüm besin.

Yani Evde suyu pişirme ise, daha iyi daha önce en kısa zamanda yapmak kullanın.  Suyu yararları açıktır olmasına rağmen, onların olduğundan fazla olmamalı güç şifa. Suları nedeniyle - bu öncelikle gıda, tıbbi bir etkisi örneğin, ilaç, çok değil gibi, elbette, tablet.

Ne yazık ki, insanlar hala safça inanan bazı meyve suyu ya da karışık bunların tedavi ve mide ülseri ve kötü huylu olabilir tümör ve sıtma ve katarakt ve kısırlık ve diğer rahatsızlıkları onlarca. Örneğin, havuç suyu günde 3-4 litre tüm yol açabilir normal durumda organizma.

Bu tavsiye takip edenler yerine beklenen metabolizma olarak iyileştirilmesi ve proteinlerin Gözleri ve cildi sevdiklerini korkusu neden sararır.  Eğer ciddi sokoterapiey yapmaya karar verdiyseniz, o zaman gerekir emin danışmanlık diyetisyen olun. Şifa Geri Çağırma en kullanışlı ve erişilebilir sularının özellikleri.

Elma suyu C vitamini, potasyum, magnezyum, fosfor, demir içerir malik, sitrik ve diğer organik asitler. Elma suyu tavsiye edilir herkes, ancak kardiyovasküler zaboleaniyami çocuk ve insanlar için özellikle sistemi, anemi, düşük kislotnotyu ile gastrit. Kalori içeriği suyu düşüktür.  Domates suyu C vitamini, karoten, B vitaminleri, olabilir içeren Ayrıca hemen hemen herkes için tavsiye edilir.

Bu hastalıklarda özellikle yararlıdır kalp-damar sistemi ve kabızlık. Düşük kalori sağlar domates suyu kilolu insanlara tavsiye.  Üzüm suyu değerli bir besleyici ürün ve aynı zamanda var özellikleri şifa.

Bu sindirilebilir karbonhidrat (glikoz içerir ve fruktoz), organik asitler (tartarik, malik), mineraller (Potasyum, kalsiyum, demir, magnezyum, manganez), C vitamini ve B vitamini B. suyu kalp kası, su ve tuz için faydalıdır değişimi, bazıları için faydalı bir müshil ve idrar söktürücü vardır böbrek, karaciğer ve akciğerler.  Havuç suyu (provitamin A) öncelikle karoten değerlidir.

İçinde var ve C vitamini, B vitamini, fosfor, potasyum, kobalt. Bu yaygın olarak kullanılmaktadır kardiyovasküler karaciğer hastalığı, böbrek hastalığı, klinik beslenme sistemi. Eksikliği ile ilişkili görme bozukluğu durumlarında yardımcı olur besinlerin içeriğinde A vitamini Konserve meyve suyu neredeyse taze, havuç hazırlanır.

Yer kobalt ve demir havuç tuzları anemi için yararlıdır.  Kabak suyu da karoten bakımından zengindir, orada ona, ve potasyum, demir tuzları, Potasyum içeriği nedeniyle B vitaminleri, kabak suyu yararlıdır kardiyovasküler sistem ve böbrek hastalıkları. Taze kabak Bir bardak suyu bir gün bu acı ödem için tavsiye edilir.  Patates suyu peptik ülser hastalığı ile bazı durumlarda yardımcı olur. Normalleştirir bağırsakları.

Sadece kullanmadan önce hazırlanır. Çiğ patates saf, kıyma ve tülbent 3-4 katmanları ile sıkın. Tedavi hafif bir diyet ile birlikte.

Kilo vermek için hızlı bir şekilde

Related Posts:
  1. kabak hasat mağaza
  2. kabak 5000 yıl önce büyümeye başladı
  3. tarak - değerli bir ürün
  4. Domates Domates

domates, havuç, kabak, balkabağı suyu, domates suyu, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt