tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak suyu

Kabak kabak suyu

kabak pektin ve olumlu, kolon, kabızlık motor fonksiyonlarını etkileyen önlemek ve aynı zamanda kolesterol atılımını teşvik selüloz, bir sürü içerir. Çünkü kabak ve düşük kalorili yemek kilolu, obezite için yararlıdır. Kabak ve bir idrar söktürücü, choleretic, ışık müshildir eylemi olarak, böbrek, karaciğer için faydalı.

Bu çok faydalı ve  kabak suyu. Lezzeti artırmak için, üzerine bal ekleyebilirsiniz  . Kabak suyu gebelikte kusma azaltır, sinir sistemi üzerinde sakinleştirici etkisi vardır.  Kabak suyu kolayca susuzluğunu giderir, kalp hastalığı ve böbrek yetmezliği nedeniyle ödem için bir idrar söktürücü olarak içilir. Suyu bir choleretic etkiye sahiptir, karaciğer üzerinde yararlı etkileri vardır.  Ayrıca, kabak suyu ateş düşürücü ve hafif yatıştırıcı etkileri vardır.

Genellikle olsun 1-2 bardak içilir. Kabak suyu kabak Benzer özellikler de kabak kabak ve kabak vardır. Bu kötü vooschi karoten ve karbonhidrat, ancak C vitamini artık hayatta olmasına rağmen. Kabak bakır, potasyum bakımından zengin olan ve anemi çok yararlıdır.  Kabak suyu: küçük dilimleri, cilt meyve ön temizleme ve mantı tutarlılık kadar eziyet içine pişirme balkabağı, kabak ve kabak kesti. Bulamaç sıkın.

Cilt ve tohum oda arındırılmış olgun pestil yarkookrashennoy ile ileride kullanılmak üzere stok kabak suyu, su ile tencereye koyun ve 1 kg hazırlanan kabak başına yumuşama noktası (su en fazla 1 su bardağı sıcak, küçük dilimleri bir kaba rende ve kesim üzerinde ovuşturdu .) Ya da meyve boyuna kesip fırında dilimleri fırında. Yumuşamış kabak 80 derece sıcaklıkta kadar karıştırmaya pişmiş şeker şurubu, ısı, ekleyin ve hazırlanan kap içine dökün, bir elekten ovuşturdu.

Daha sonra 0,5 litre kapasiteli 80-85 derece banka bir sıcaklıkta sterilize - 20 dk, 1 l - 30 dk.  Suyu Dlyapolucheniya 10 litre 7 kg kabak,% 30 şeker şurubu 4 litre ve 1 çay kaşığı gerektirir sitrik asit.

Related Posts:
  1. Domates

kabak, balkabağı suyu, kabak suyu, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt