tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak lezzetli ve yararlıdır

Kabak eti lezzetli ve sağlıklı kabak

bizim orta bandında sebze en yaygın türlerinden biri bir kabak. Metabolizmasını artırır ve kemik iskelet güçlendirir, üzerinden D vitamini yüksek miktarda içeren kabak gibi yanı sıra, lezzetli ve organizma için yararlıdır, neyP, yetişkinler hem de çocuklar için yararlı vitamin ve mineraller bir sürü içerir. Kabak, mide ve bağırsak üzerinde olumlu etkisi eti çok fazla, bu nedenle hastalıktan sonra ve diyet kullanılmak üzere yeniden kazanmak için yararlıdır Selüloz.

Potasyum Tuz içeriği, mani, kalsiyum, bakır, demir, fosfor, hematopoetik sistem üzerinde yararlı etkileri.  Böbrek ve karaciğer kabak önlenmesi için mide sularında metabolik süreçleri stabilize ve önemli ölçüde kötü kolesterolü düşürür ve organizma dışında kendi atılımını teşvik balkabağı içinde pektin içeriği bu yana, devlet kroveprodyaschih şekilde normalleştirmek için yardımcı olur çok tsennymP üründür.

Kabak pulp organik asit, malik asit, ve poli şekerler ve bu nedenle, kabak şekeri olarak organizmanın ihtiyacını karşılayabilir olduğu baskın içerir. Kalsiyum, potasyum, çinko, demir, bakır, flor, eksikleri tamamlamak eser elementler vücudun önemli miktarda. Bir kabak, görme durumu üzerinde olumlu etkisi ve vitamin C bir dizi bulunan karoten, gastrointestinal sistemin normal işleyişini teşvik etmektedir.

Diyet hastalar kolesistit için, hepatit, akut ve kronik nefrit, mutlaka kalp-damar sistemi hastalıkları kabak gıda yaptırmayı öneririz.  Ondan kabak ve ürünlerin özelliklerinden biri, hayatının bu kadar ciddi bir dönemde kadınların normal durumuna katkıda bulunmak, gebelik sırasında öğürme refleksi kaldırmak için yeteneğidir.  Ayrıca, kabak ve ürünleri deniz yoluyla seyahat için "deniz hastalık" üstesinden yardımcı olabilir.

Böbrek hastalığının tedavisinde iyi bir taze kabak suyu vardır. Kabul için O'nun örnek standart 150-200 gram olabilir. Buna paralel olarak, aynı suyu, bir sakinleştirici etkisi veren uyku normalleştirmeye yardımcı olur.  Cilt hastalıkları, yanık, egzama ve döküntüleri tedavisinde kullanılan sıkıştırır balkabağı şeklinde.

Kabak bulunan kompleks maddeler, hepatit A sonrası karaciğer normalleşme teşvik ve vücuttan kabak aşırı sıvı elde edilen ürünlerin yeterince uzun süreli kullanımı, kabartmalar eğer şişme.  Ama daha az değerli maddeler içeren daha değerli kabak çekirdeği. Antik çağlardan beri onlar anthelminthic yanı sıra, genitoüriner sistemi ve prostat iltihabı hastalıkları için bir profilaktik ajan olarak kullanılmıştır.

Akciğer hastalıkları, özellikle tüberküloz tedavisinde kullanılan balkabağı oryantal tıp sulu özü olarak.  En basit ama çok lezzetli yemek kabak ile pişirme de döner  , Tuz ve şeker. Kabak püresi en lezzetli sebze püresi biridir.  Her onurlu hostes hazırlamak için kolay ve yemek masası ukrasitP hangi kabak en az 5-7 öğün arama ediyorum.

Regina Lipnyagova

Related Posts:
  1. Kabak Kabak tedavi
  2. Hıyar

balkabağı, kabak suyu, kabak posası, sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt