tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak iyi bir diyet ve tıbbi ürün

Kabak iyi beslenme ve tıbbi ürün patates

Kabak - horoshiydietichesky ve tıbbi ürünler. Olgun meyve gıda ICEM kullanılır. Püresi, yumurta, turşu içine işlenmiş pişmiş kabak güveç,. Meyve reçel ve reçel üretiminde de Eeispolzuyut. Olgunlaşmamış plodysolyat imarinuyut. Kabak çekirdeği solucanlar kaldırmak için bir çare olarak halk hekimliğinde bilinmektedir.

Meyve şekeri kabak (yaklaşık% 3), nişasta (16 ile% 20) ve provitamin A-karoten (ham ürün 100 g başına 5 mg ortalama) içerir.  Güçlü El vegetatsiirazvivaet ikornevuyu sistemi içinde, bu nedenle büyüyen balkabağı beslenme geniş bir alanda gerekir. Isı Zorlu. Çimlenme 14 yaşında semyannachinaetsya ° C ve meyve büyüme bağlama - 15 ° C  Optimum sıcaklık ve 25-27 ° C dlyarosta Kabak

Özellikle organik madde içeriği, yüksek toprak verimliliğini için takzhetrebovatelna. Nispeten gölge toleranslı, ryadamikukuruzy arasında iyi yetişir. Luchshekustovyh en güneşli yerleri tercih formları bu amaçla, daha podhodyatpletistye çeşitleri, için.

   Patates ile Horoshosochetat ve  . Üzerindeki ışıklı çitler, milleri, kafes yakın yerleştirilebilir. Meyve için zaman ızgaraları sahne ilipodveshivat yapmak gerekir.  Agrotechnics. UsloviyahNechernozemnoy iklim bölgelerinde  kabak sadece yetişir - açık alanda olgun meyve almak için tek yol.  Bu gibi bir kabak gereksinimleri kplodorodiyu toprak tedavi, gübreleme aynı  . Fide teploypogody ile don ve kurulması (c5-15 Haziran) sonra bahçede kabaklar dikti.

Daha önce size bitki (15-20 Mayıs), bitkiler onları izole malzeme gizleme, otzamorozkov korunması gerekir. Derin kuyu yarım kova getirmek  karışık ve toprak kuru ise, o zaman su 1-2 litre dökün, sonra chegorassadu kotiledon için toprak ile kapatılmış. Bir bitki 1.5-2 m 2 için tedarik alanı.

Tykvoyzaklyuchaetsya çapalama için Bakımı, ot mücadelesi, anti-  hemen hemen aynı zamanda kabak bakımı gibi aynı yöntemlerle.  Hangi 3.2 glavnomsteble meyve ve yan gövde üzerinde bir meyve kadar başlattığınızda yapar.  Meyve üzerinde 5-6 yaprak bırakarak tüm kaynaklanıyor tepelerini tutam.

Rostovyhpochek besinlerin daha hızlı ve nachinayutusilenno olgun yetişen meyveler, gönderilen kaynaklanıyor çıkardıktan sonra.  Her meyve altında çürüyen engellemek olacağını otrezokdoski veya kontrplak altına olmalıdır  . Iyi güneş tarafından aydınlatılmış ise Kabak lezzetli olsun.  Tek seferde ilk birkaç dondurma sonra kabak meyveleri hasat.

Kirpik plodonozhkoyotdelyayut ve nazikçe bir depolama konuma aktarılır ile meyve. Onların kötü, hızlı zagnivayut.Urozhaynost kabak meyve m2 1 başına 3-4 kg ortalama depolandığı temiz izbegatpri mehanicheskihpovrezhdeny meyve olmalıdır.

Related Posts:
  1. Lagenariya
  2. Kabak

kabak, lagenariya, lahanası, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt