tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

kabak işleme

Kabak - büyük berry. New Richmond, Wisconsin, ABD çiftçi Chris Stevens ait yetiştirilen en büyük kabak için geçerli kayıt. Onun kabak 741,4 kg çekti ve bu nedenle resmi olarak Dünya Rekorları Akademisi doğrulanmış yeni bir dünya rekorunu.

O güneşin mükemmel oranı, yağmur, inek gübresi ve deniz yosunu yardım bu kadar büyük bir kabak yükseltmek Stevens göre.  Beslenme püre için mükemmel bir ürün mama kullanılır. Kabak çekirdeği ayrıca şekerleme sektöründe peynir veya parçalanmış şekilde kullanılmaktadır.

Hammadde performans ve kirlenmeye bağlı olarak işleme kabaklar, yıkama ekipmanları farklı türde bir pick up yaparken, düşük kaliteli meyve ve yabancı madde konusunda sıralama üretirler. Özellikle vurgu kabak yerleştirilir - büyük meyve işleme önce kesilir. İlk kesip çekirdeklerini temizleyin özel makineler kullanılarak kabak çekirdeği kaldırmak için.

Kese, tüm kaldırılması genellikle bireysel makinelerde yapılmaz, katı parça P giderme - doğrama ve çeşitli makine ve eylem aşamaları silerek de beyazlaşma sonra cilt, tohumlar, sert liflerden oluşur.

Related Posts:
  1. Domates
  2. Kabak
  3. Lagenariya

kabak, lagenariya, kabak, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt