tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak insanlar için yararlı bir besin değildir

Kabak bir sebze yemek insanlar için daha yararlı

Bu kabak suyu erkeklerde cinsel canlılığını korumaya yardımcı olur inanılıyor. Aynı amaçla ve kabak çekirdeği kullanmak faydalı ile. O eski günlerde temizlenir ve un pişmiş kabak çekirdeği aşk iksiri haline getirin tesadüf değildir.

Ancak, uzmanlar bir kabak yardımı ile sadece kişisel önündeki sorunları çözmek değil, aynı zamanda birçok ciddi hastalıktan ele iddia. Kalp-damar hastalıkları olan insanlar için daha faydalı yiyecek muhtemelen vardır. Yüksek potasyum içeriği kabak nedeniyle, kalp artırır kan damarları güçlendirir ve şişme rahatlatır.

Karaciğer hastalığı çok çiğ kabak et gibi yemek tavsiye edilir ve çiğ kabak tatsız düşünüyorsanız, bunu pirinç, darı veya yem ve kabak püresi değiştirebilirsiniz.  Ve gerçeği kabak çekirdeği - hemen hemen herkes tarafından bilinen sürgün solucanlar için kabul anlamına gelir. Bu nedenle, kuru kabak çekirdeği sık sık benzer sorunları önlemek için çocuklara verilir.

Biz doğrudan kabak istihdam önce, onu elde etmek için gereklidir. Çiftlik deneyler kendi Ülkenizin sitesini umutsuzca çim gecikmiş ve umudu bir kez daha mutlu değildir çığır gerçeğini neden varsa, pazara gitmek için bir sebze olması hoş geldiniz. 3-5 kg ​​ağırlığındaki en küçük meyve satın al - bir kabak et de ince ve yumuşak bir cilt. Sert tohum ceket çıkartıp ve arındırmak için kabak çekirdeği yemek önce.

Sadece iç, kabak yararına kullanmak için birçok farklı yolu vardır. Ben kozmetik tarifleri ile başlayacağız.  Besleyici maske.  Pişmiş kabak 3 yemek kaşığı bulamaç olarak, yumurta sarısı ve bal bir çay kaşığı ekleyin. 10-15 dakika yüzünüze sıcak üzerinde maske uygulayın, sonra soğuk suyla durulayın. Akne, dar gözenekler kurtulmak ve alın ve burun kanatları üzerinde parlaklık ortadan kaldırmak için, kabak bir parça ile yüz silmek için yararlıdır.  Kuru ciltler için maske.

Haşlanmış kabak iyi sallamak ve zeytin ya da diğer bitkisel yağ bir çorba kaşığı ile karışımı 2 yemek kaşığı. 20 dakika yüzünüze uygulayın, daha sonra soğuk su ile durulayın.  Tüm cilt tipleri için mükemmel bir tonik - rendelenmiş kabak kabak gelen ve bunun suyu dışarı sıktı.

Suyu pamuk hamuru ince bir tabaka ile doymuş gazlı bez uygulanan veya doğrudan yüzüne. 15-20 dakika yüzünüze uygulayın, sıkıştır, daha sonra çıkarın ve soğuk su ile yıkayın. Bu işlem 15-20 kompres hafta süre başına 2-3 defa yapın. Bu suyu ve hamuru paketleri alternatif arzu edilir.  Şimdi, bir kişi OK zaman, mutfak başlayabilirsiniz.

Kabak Çorbası 1 kg kabak, 1 soğan, 3 çorba kaşığı zeytinyağı, sebze stoku 1 litre, kabak çekirdeği, tuz ve karabiber 100 gr. Soyun ve iri soğan doğrayın. Kabak karşı cildi kesin, küçük küpler halinde tohum ve hamuru çıkarın. Bir tavada hafifçe soğan ve kabak kızartma Isı yağ. Suyu dökün ve 20 dakika kısık ateşte pişirin.

Püresi bir duruma çorba içeriğini Crush tuz ve karabiberi ilave edin. Yağsız bir tavada kabak çekirdeği tost. Kaselere kepçe çorba, zeytinyağı bir çorba kaşığı ekleyin ve ayçiçeği çekirdeği serpin

kırmızı şarapta kabak ile sığır eti: tatlı soğan, 200 gr balkabağı et (konserve ya da pişmiş) 350 gr ile 750 gr dana gulaş, 3 çorba kaşığı eritilmiş tereyağı, tuz, karabiber, 1 / 2 su bardağı et suyu küpleri, 1 su bardağı kırmızı şarap 4 yemek kaşığı yağlı ekşi krema. Gulaş yıkayın ve kurulayın. Tatlı soğan, küpler halinde soyma ve kesme. Bir kevgir recline içinde kabak parçaları. Bir tavada veya derin tavada ısı ghee ve bu yavru et parçalarının her iki tarafta.

Küpler ve hafif kızartma soğan ekleyin. Tuz ve karabiber. Bir saat kapalı küp ve kırmızı şarap ve kaynamaya gelen suyu dökün. Daha sonra ekşi krema girin ve kabak eti ekleyin.

Bir kez daha, tuz ve biber, bir kaynamaya sezon getirmek.  Kabak - ilk defa bazı banal gulaş çıkacak "kırmızı şarapta balkabağı ile Beef" yerine sizin için hazır olup olmadığını değil, belirli bir ürünü, bu yüzden endişelenmeyin. Tekrar deneyin - kabak buna değer.

Kendine iyi bak.

Related Posts:
  1. Dekoratif kabak
  2. Kabak kompozisyon
  3. Domates

balkabağı, kabak suyu, soğan, soğan, biber

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt