tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak 5000 yıl önce büyümeye başladı

Kabak 5000 yıl önce büyümeye başladı, kağıt hamuru kabak

kabak ailesinin bitkilerin Tykvarodovoe adı.  Kabak haşlama, fırın, vb: Kabak (as dekoratif aksine) yenilebilir çeşitleri işlendikten sonra gıda kullanılır Bu kabak çok iyi vücut tarafından emilir ve yaygın hatta bebek maması ve diyet kullanılır. Aynı zamanda iyi salata ve garnitür olarak kullanılır. Nerazdelannye kabaklar uzun çiftliklerde kullanılan eski zamanlarda öyle kalır. Bir kabak gibi birçok eski Rus mutfağı vardır.

Kabak 5000 yıl önce Kuzey Amerika'da büyümeye başladı. Ilk Amerikan yerleşimciler kabak çekirdeği en üstünde katledildi çıkarıldı, içi dolu  , Baharat ve  Sonra pişmiş sıcak kül içinde kabak ve Hintliler kabak yangında dilimleri ve kurutulmuş kabak yapımı kilim şeritler kavrulmuş. Kabak% 90 su olmasına rağmen, bu iyi bir kaynak olduğunu  Vitaminler, özellikle kalp-damar hastalıkları muzdarip akıl kişilerde tutmalı.

Doğal vitamin ve mineral kompleksi Tykvaeto tür.  Ayrıca düşük kalorili ve zengin kabak kletchatkoy.Oni yağlar, proteinler, vitaminler ve mineraller soli.Pri bu tykvaovosch diyet içerir. Çünkü onun hamuru ham selüloz ve organik asitler de düşük içeriği, kabak hatta mide ve bağırsak enflamatuar hastalıklarda yenebilir.

Bu krovetvoreniiMyakot yumuşak ve sert meyveler, farklı doku, iyi pişirme güveç ve pilav yemek, darı yer alan mineral maddeler karmaşık bir içerdiği için aynı zamanda demir eksikliği anemisi yararlıdır.  Yüksek potasyum içeriği kabak nedeniyle, kalp artırır kan damarları güçlendirir ve şişme rahatlatır.  Tavsiye edilir karaciğer hastalığında, kadar çiğ et var kabak, çiğ kabak tatsız görünüyor ve eğer, sen pirinç, darı veya yem ve kabak püresi değiştirebilirsiniz.

Peki o zaman, bu hemen hemen herkes tarafından bilinen bağırsak solucanları, çıkarmak için bir araç olarak tanıdı. Ve kuru nedeniyle  sık sık benzer sıkıntılar önlemek için çocuklara verilir.

hamuru kabak salatası, kabak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt