tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak yetiştiriciliği

Kabak kabak ekimi

toprak 1416S kadar ısınır ve geç donlarından son ne zaman Mayıs ayı ortasında çevresinde tohumları saçmak. Bu tohumlar kuru, ama onlara bir ıslak bez içinde bir veya iki gün standı bir kapısı, vermek daha iyidir ekmek yapabilirsiniz. Yoğun bir tkanibystro içinde tohum emmek etmeyin bez kökleri vrastut filizlenmiş ve kaçınılmaz olarak onları kıracak.  Şişmiş ama çimlenmiş değil tohum 0 C ve iki gün boyunca o sıcaklıkta sola zakalitohladit olabilir.

İyi sonuçlar elde ve güneşli bir pencere üzerinde 5060S veya 57 günde semyan6 saat ısıtma vardır. 58 yaşında barlar için, onlar 89S, büyüme ve razvitiya2025S için en uygun sıcaklıkta çimlenmeye başlayan tohumlar canlı kalır.  Fide ekim sonra 67 gün içinde ortaya çıkar. Onlar don korkuyor, ama kısa vadeli soğutma (en fazla 45C kadar) muzdarip.  , Süngü kürek kazı 56 kg 1 mg, çift süperfosfat ve potasyum sülfat 2530 gr oranında gübre veya humus ekleyin.

Bahar potasyum permanganat sıcak çözüm dökün ve 1 km kare başına amonyum nitrat 20 g, pürüzsüz, yeniden kazmak. m.  Çimlenmiş tohum sadece bir kuru önceden nemlendirilmiş toprakta ekili olabilir, ölürler. Bahçede tohumlar yerleştirme aslında gelmiş Ne zaman ki S1. m iki kabak başlayabilirsin.

Iyi Kazı, içine kompost bir avuç ve bir tutam dökmek  Ve bitki kökleri yakmak için değil, toprak karışımı ve dökülür. 34 cm kalınlığında pochvah56 cm, ışığa dikim derinliği delik 2 tohum yerleştirilir ve toprakla kaplıdır.  Turba ya da humus ile malç etrafında bir yüzey kabuğu, yeryüzü şekilleri değil.

Ikinci (yedek) ve daha sonra mikrop kaldırılır, ya da çimdik, ancak ve nakli gerekirse.  Ancak, tüm olarak  , Squash bu işlemi gibi değil. Bu nedenle, parçalara toprak sonbaharda birisi geri izin vermeden dikkatlice nakli ve önceden su bitki emin olun.  Aynı açıklama fide kabak için de geçerlidir.

Dikkatsizce dikilen bitkiler zarar olacak ve tüm boşa zarar. Açık alanda güçlü Yetiştirilen ve sertleştirilmiş bitki yakalamak ve büyüme ve gelişme onları geçeceği tahmin ediliyor ve 4045 gün sonra ortaya çıkması zaten mümkün sonra ilk hasat toplamak için çünkü.

Related Posts:
  1. Domates
  2. Patlıcan

patlıcan, lahanası, kabak, domates


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt