tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak faydaları

Kabak kabak faydaları

kolayca vücut tarafından emilir Pulp kabak yaratmadan bir uyarıcı sağlayan mide ve bağırsak uyarılması, İkinci fonksiyonu üzerindeki etkisi. Bulunan tavernada Vitamin C işleme, kollajen katılır cilt üzerinde faydalı etkileri. Hangi Vitamin A, Ayrıca diş ve saç için iyi barlar, bulunan Görme için iyi.

Ayrıca, önemli içerir , vücut, potasyum, kalsiyum, demir için unsurları iz Magnezyum - önemli kalp, beyin, kas ve karaciğer.  Toksik Diyet lif kabak iyi adsorbe maddeler, aşırı kolesterol ve su, kaldırmak gövde.

Obezite kabak tüketimi ise doyma yanılsamasını böylece güç tüketimini azaltarak diğer daha yüksek kalorili yiyecek. Son derece yararlı Yaşlılıkta pub. Bunlar sindirim etkinleştirmek süreçleri iyileştirmek motor ve midenin salgı fonksiyonu ve bağırsak, kan üzerinde olumlu etkisi önleme ateroskleroz gelişimi.

Bu diyet de önerilmektedir böbrek, karaciğer ve kan basıncı için yiyecek.  Kabak - ile diüretik açık ve gizli şişme. Aynı zamanda bir etki hamuru, tohumlar vardır çiçekler. Tohum kızarmış ve ve sıcak fırında kurutulmuş değildir sistematik olarak günlük 15-25 adet almak.

Çiçekler, kendilerini yere düşmüş olan, 9,7 birim demlenmiş Gün boyunca kaynar su ve içecek bir bardak, bağlantı yok gıda alımı ile. Kabak - seçim için en iyi gıda vücuttan sıvı. En yararlı kabak uzunluk Deri ile birlikte kullanıldığında olgunlaşmamış 20-25 cm, hafifçe tuz ve tereyağı olmadan pişmiş.

Yemek kabak aynı zamanda antialerjik, antianemik sahip özellikleri choleretic etkiye, neden yeteneği safra kesesi bağırsak motilite ve boşalma. 5-6 kez başına alerji ilaçları gibi öğün aralarında gün infüzyon 1 / 3 su bardağı almak kaynar su 0,5 litre ile dolu ve yaşları 10-12 çiçek santralleri, 2-3 saat. Hepatit, kolesistit ile

Yemek kabak yarar hastalar safra taşı, kronik kolit, hipertansiyon, ateroskleroz, kronik nefrit ve piyelonefrit. Squash havyar ürolitiyazis ile gösterilir oksalat ve ürat, gut ve diğer bozukluklar birikimi sıfıra yakın obmena.Kaloriynost lokali.

Bu demektir ki Bu sebze sınırsız miktarlarda ne edilebilir sezon boyunca.  Sebze kabak kimyasal bileşimi bu yararlı bir hale getirir çok şeker hastaları için ürünler için diyet karbonhidrat ve yağların önemli sınırlama. Ayrıca, düşük kalorili barlarında çok kilolu insanlar için teşekkür ederiz. Mükemmel bir diyet olarak

Kabak mükemmel sindirilebilir ve hizmet ürün. Ve ilginçtir ki, bunun için idealdir Çeşitli diyetler. Örneğin, buharda pişirilmiş kabak gibi Bu meyvelerden yapılan patates püresi ve pudingler yaygın olarak kullanılmaktadır gastrointestinal sorunları olan hastalarda hafif diyet sistem.

Kabak en yaygın ürünlerden biri olduğunu mama yapmak için kullanılır.  Tibet tıbbına göre, meyve kabak var yüksek içerik tonik özellikleri karoten ve C vitamini Kabak artış peristaltizm fazlasının bağırsak, böylece düzenli kullanım ağırlığı, tehdit etmez.

Gün kadar yiyebilir 1,5 kilogram Bu kullanışlı ürün.  1. Kalp ve kan damarları. Kabakları nedeniyle kalp kası besleyen magnezyum ve potasyum bir sürü.

Demir artırır kan özellikleri. Daha fazla demir - kanda daha fazla oksijen. Daha fazla oksijen - yapmak için bir pozisyon daha fazla yük kendilerine herhangi bir sonuç olmadan bizim vücut.  2. Yapısal su. Kabak% 90 altındadır su. Bu hücresel suyu - doğal bir sıvı de bizim vücut tarafından emilir ve besler.  3. Mide.

Tavern doku az miktarda içerir: bu organlar üzerinde işlem yapılmış olanlar için yararlıdır gastro-intestinal sistem.  4. Bağışıklık sistemi. Kabak - kaybetmeyen nadir bir sebze Uzun süreli depolama sırasında özellikleri. Hatta Yeni önce yıl, C vitamini ile vücut yedeklemek mümkün olacak B1, B3.

Ve her zaman vitamin tabletleri daha iyidir.  5. Böbrek. Kabak aşırı vücuttan atılmasına yardımcı olur sıvı. Squash - Eğer şişlik fark etmeye başladılar

ise diyet iyi yapacağız.  6. Antioksidanlar. Bize mücadeleye yardımcı maddeler Yaşlanma ile. Onlar tam yararına çalışmış olmanız gerekir Vücudumuzun - ısıl işlem en az! Yeter Fırın Işık yangın ya da on dakika.  7. Karaciğer. Durgun safra kabak mükemmel boş karaciğer.

Bile kolesistit yardımcı olur.  8. Deri. Topikal ince Kabak hamuru beyazlatır ve cildi gençleştirir.

9. Mellitus. Kabakları şeker hastaları için en önemli yer elemanları iz. Doğal şekerler dahil.  10. Artrit. Düzenli kullanımı ile kabak anlamak aşırı vücuttan tuzlar ve yardım temizlemek bizim eklemler.

11. Zehirlenme. Temizlemek için acil önlemler zehirli sonra vücut pub zengin bir diyet uygulayın!  12. Slagging. Bildiğiniz

Eğer bu vücut kirlenmiş, bir hafta içinde tüketin en az Kabak 200 gr.  13. Selülit. Aynı güç çıkışı kabak aşırı sıvı.

Bu, ünlü bayanlar ile başa çıkmasına yardımcı olacaktır "Portakal kabuğu"

Related Posts:
  1. Domates

domates, kabak, bir sebze


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt