tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak eşsizdir

Benzersiz Tavern salata

Eğer kültür veren bir maksimum kapasite kullanın  Hangi sebze elyaf Rus tablolar vardır? Domates? Salatalık? Tabii ki, çünkü hazırlamak çok kolaydır. Vitaminler bu lezzetli kaynak yemek için, bir kaç aşamadan gitmek gerekir: buzdolabından sebze almak yıkayın, doğrayın. Akşam yemeği bir tutam hazır, sen sebze salata yapma, birkaç adım daha ekleyebilirsiniz.

Ve bahçenin diğer temsilcileri hakkında? Neden nadiren bizim masaya alabilirim? Örneğin,  Bu sebze içeren iyi biliyor kabachokMalo.

Plak listesi tüm olumlu nitelikleri bulunan bu sebze yanında bir dükkan, büyük bir pazarlama taktiği olurdu. Sonuçta, kabak gerçekten hakkında övünme bir şey var.  Kabak, her şeyden önce, potasyum ve sodyum ideal oranı benzersiz, ancak 100:1.

Başka bir deyişle, adam gibi, 95 kabak temsilcisi su oluşur, olmasına rağmen, sıvı sindirim güvenilir bir süreç sağlayarak, vücutta dinlenmeye olmayacaktır. Bu, bu rakamlar nerede başka 100g sadece 16 kalori düşünün içeren en iyi diyet ürünlerinden biridir?  Kalsiyum, magnezyum, fosfor, bakır, demir, vitamin C, B1, tüm kimyasal 'dolgu' net ilaç vitamin kompleksleri benzer V2etot listesi.

Her düşünce lehine konuşuyor: Eğer bir bahçesi varsa, kabak sadece açık alanda "oturma izni" gerekir.  Bu mükemmel "misafir" dir: hasta nadiren, zararlılar genellikle kendilerini daha zarif ve narin aromatik tat bulunur gibi. Ve eğer bir kompost bin her çalı, uzun bir süre için tüm aile için yeterli bir ürün yapmak, "feed" onun hakkı.

En verimli türler (  Aşağıdaki resme bakın  ) Toprak zaten en az 15C için ısıtıldığında Mayıs sonunda daha iyi kabak büyümeye başlamak için çalı 8-9 meyve üretebilir.  Bu şartlar altında düzeni 70x70 cm bir delik tohum saçmak için yeterli olacaktır  Squash güneş ışığı gerekir. Bu nedenle, çalı güçlü bir şekilde büyüyorsa, bunun birkaç büyük yaprak kesmek daha iyidir.

, Yıl boyunca kabak (mümkün) ile kendinizi memnun etmek istiyorsanız, o zaman biz farklı özelliklerini bilmeniz gerekir  sebze olgunluk aşamaları. Bu yüzden düşünmeye teklif sorudur.  Salatalar için taze meyve.  Bu önemli şey hatırlamak gerekir: kabak - Bu olgunlaşmamış birkaç üründen biri - bir kesin artı, ama bir eksikliği  . Birçok bu (ya da sadece görmezden) ve çalılık üzerinde perederzhivayut meyve unutma.

Mutfak uygulama alanlarında çok var. Bu güveç, yavru, marine, şeyler olabilir. Ama özellikle güzel şey, onlar ve olmalıdır  taze. Tüketiciler genelde kabak sebze salata bunları dilimleme tarafından salatalık gibi yenebilir gerçeği kullanılmaz. Fakat yine de, bu seçenek  ile kabak, yeşil, yumuşak, ihale et ve hassas cilt.

Örneğin, karışık salata doğranmış soğan, elma, yeşil, az yağlı ekşi krema ile birlikte, ancak sarımsak ve zeytinyağı (bir kaç hafta içinde zeytinyağında ezilmiş sarımsak ısrar, evde bunu) ile daha iyi değişik vitaminler, .  Böyle bir yemek hazırlamak için en iyi yukarıdaki melez Apollo F1, Masha F1, Vanya F1 uygun.  Barbekü için çok renkli garnitür.

Ben kurallara uygun olmasına rağmen  Aranızda olduğunu anlamak ve "et yiyenler". Ve yine amatör ve yaz gezileri eğer, ben sebze ile lezzetli kebap tavsiye ederiz. Bu "et yiyiciler" diyet ağır et ve mide-bağırsak arasında bir "çatışma katalizör" olarak görev yapacak sebze, bir sürü eklemek daha iyi olduğuna inanılmaktadır. Bu nedenle, kolayca et ve kabak ile şiş parçaları üzerinde alternatif, menü değişebilir.

"Barbekü" Özellik bir bütün dize yapmaktır olarak 12-15 cm meyve büyüklüğü, herhangi bir kesilmiş dilim veya küpler olmasıdır. Renk çeşitleri bak, en iyi bu amaçlar için uygun olan bir meyve, bu ağır ürün yemek değil yardımcı olacaktır et için mükemmel ve görsel olarak etkileyici garnitür, olmaktır. Bir kez ızgara kabak üzerinde pişmiş denedikten sonra, zor olacak, eksiksiz "yok" a son vermek.  Yemek pişirmek için oda bol.

Bir çalının üzerinde aşırıya kabak yoksa, o zaman orada yanlış bir şey yok. Bu avantajlar sadece taze yenen olamaz. Ancak, bunlar - diğer aynı derecede lezzetli, en sevdiğiniz yemekler için ideal bir aday.  Örneğin, Rusya'da aşk olmaz bir erkek bulmak zor  kabak havyar. Ama hazırlanmak için sadece lezzetli değil, aynı zamanda olağanüstü kolay değildir.

Biraz "pozlanmış" kendi bahçesinden meyve kullanırsanız, ürün kalitesi emin olabilirsiniz. Içinde  Zaten sirke ve "kimya" konserve turşu ile yararlı bir analog mağaza "ölü" nasıl yapılacağını anlattı.  Burada, aynı şeyi çağırır. Gerçekten de, yumurta, hangi raflardan bize lures ve bazı üreticiler bir lezzet geliştirmek ve raf ömrünü artırabilir koruyucu çeşitli, ama kesinlikle sağlık için en iyi etkisini ekleyin.

En saf haliyle kabak faydaları basitçe hiçbir katkı maddesi bunu bozmak istemiyor o kadar büyüktür. Çok daha kendi sebze ellerini dışarı yumurta pişirmek için yararlı.  Havuç ve biraz bitkisel yağda tavada soğan "daha sonra" onun yatak kabağı yumurta için tarifi. Sonra eklemek için şirket bunları, beş kez havuç-soğan karışımı olduğu miktar soyulmuş ve çekirdeği, kabak için kıyma makinesi krank.

Tüm bu ortaya çıkan ürün blender ile bir kaynatın ve kaydırma, serinlemek için gelen tuz, şeker ve salça ekleyin ve yaklaşık bir saat tavada pişirin sonra.  Bu istisnasız herkes seviyor tüm büyük doğal ürün. Ve havyar en kaliteli kabak kullanılarak elde olduğunu belirtmek gerekir  400-600g ağırlığında,  pestil, kuru madde daha içeriyor gibi.

Eğer ağırlığında, meyve sonra kışın kabak yemek, stok uydurmak istiyorsanız  2 kg'dan fazla olan (fotoğraf tasvir biri olarak)  . Onlar kabuğu hiç hasar görmemiş, serin bir yerde saklanır.  Küçük bir bahçe var, ve bazı tanıdık kültür bitkisi için kullanılırsa, "benim kitapçıkta açıklanan yöntem dikkat  Hasat yatak kutusu.

Yılda sebze yatak ürün 2-3  ". Bu yöntem, en iyi farklı ürünlerin ortak tarım ile bahçe alanı kurtulmak için yardımcı olur. Büyüyen kabak özellikleri hakkında söylemek dışında o, ayrıntılı yöntem tarif olmaz.  Yukarıda da belirttiğim gibi, pub - değil en zararlı böcek ve kültür arasında saygı.

Belki de sadece "düşman" dır  örümcek. Bitki, bu zararlıları için "bostan korkuluğu" -  soğan, pırasa  Ve  sarımsak. Kabak yanında koyun ve bu iş yapacak.  Kabak da kavun ve kabak ile iyi etkileşim, ancak  patates ve lahana ile uyumsuz.  Yeni ekim sezonu için hazırlık olarak,  Pub unutmayın. Onları başka bir kültür daha neredeyse daha iyi büyür. Ve lezzetli ve en yararlı bahçe ürünlerinden biri ile sonuna kadar.

Zihin hasat kabak toplama zamanlaması tutun ve bütün bir yıl boyunca kabak kendinizi ve ailenizi raduyte.  Bu makaledeki bilgiler göz önüne alındığında, size sadece kişisel tüketim için bu kültür kullanabilirsiniz, ancak aynı zamanda olabilir  iş emtia. Bu genç kabak küçük veya daha büyük meyve sebze ürünlerin pazar girebilirsiniz. Bu konuda bu ürünün konumlandırma bağlıdır.

, Benim öneriler ve Hayal gücünüzü kullanın onlar belirli durumlarda istediklerini pazar ve teklif insanları keşfedin.

soğan, havuç, sarımsak, kabak, domates


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt