tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kabak eşsizdir

Benzersiz sebze Kabak

Tavern neredeyse ilk bahar beriberi ve birçok bırakın onu fark edilmeden sonra bize gelir: her şeyden önce, kabak parlak renkler, baştan çıkarıcı koku ve arayanın bakmak yok.  Ama nedeniyle potasyum yüksek içeriği özgü magnezyum, fosfor ve  , Organik asitler ve proteinler. Bu sebze aynı harika tadı olmasına rağmen, en popüler diyet ürünlerden biridir: aslında o bir rekor düşük kalorili vardı!

Buna ek olarak,  Bu maddeler obezite önlemek ve vücuttaki kolesterol birikimi blok içerir.  Kabak ince yeşil etli, marul ince temelinde, ama sadece küçük meyve olabilir. Tam gelişmiş  zaten şu ısıl işlem kullanarak.  Mide ve duodenum mukoza üzerindeki hafif etkisi sayesinde: Kabak gastrointestinal sistem hastalıkları çok suyu önerilir zaman davranır.

Suyu potasyum ve anemi, sinir ve kalp hastalığı, yüksek tansiyon için çok değerli bir gıda ürünü yapan bakır, önemli miktarda içerir. Squash ve Suyu - Çok düşük kalorili ürün, bu nedenle muzdarip kişilere tavsiye edilir  .  Kabak vitamin ve mineraller, kolayca emilir ve ekstra ağırlık almazsınız olması nedeniyle, beslenme şiddetle tavsiye hamile kadınlar ve emziren olanlar için bu mütevazı görünümlü meyve.

Doktorlar güçlü sebze 650-700 g "emziren anne" günlük kullanmanızı tavsiye ederiz ama bir kural olarak, çocuğun bağırsakları rahatsız korkuyorlar. Bağırsak florası üzerinde diğer yumuşak ve olumlu etkisi gibi bir pub.  Yüz maskesi Squash kuru cilt kurtarma şaşırtıcı sonuçlar alacak.

Bunu yapmak için, bir et maskesi yapmak: Kes ham kabak ince dilimler ve yüz ve dekolte üzerine yerleştirdi. Bir bezle örtün. 20 dakika sonra, maden suyu ile squash cilt kaldırmak ve durulama önerilir.

Ancak, yağlı ve karma ciltlere squash için, ne yazık ki uymuyor.

Related Posts:
  1. kabak

marul, kabak, bir sebze


Vigna batun bezelye biber domates domates suyu fasulye havuç kabak kabak suyu konserve fasulye kırmızı biber lagenariya lahanası marul maydanoz patates patlıcan pırasa sarımsak sebze soğan soğan çeşitleri tatlı biber yeşil fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt