tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Taze fasulye

Yeşil fasulye sebze

Yeşil ve taze fasulye çok yakın bir ilişki vardır. Bu iki tür benzer tadı ve besin benzer miktarda var. Buna ek olarak, fasulye diğer tür, yeşil fasulye hazırlık özel bir yöntem (tüm bölmeleri) ile ayırt.

İlk olarak, sadece bu bitkisel gıda tahıl olarak kullanılmıştır. Fasulye genç bölmeleri keyif kim ilk, (XVII yy) İtalyanlar edildi. Fasulye hasat genç, bahçe her gün bakarak ve gecikmiş görmemesine dikkat çekerken. Zamanla, yetiştiricileri, hafif dereceli pod ile çekildi taze fasulye sözde.  Fasulye önemli miktarda, pro-vitamin A içerir  , Mineraller ve lif.

Orada bulunduğu vitaminler  Ve  Etkin bir şekilde serbest radikallerle savaşır ve cilt genç ve sağlıklı sağlar.  Lif kombinasyonu,  ve kalp krizi riskini azaltmada yeşil fasulye.  Yeşil fasulye yemeklik genç bakla insan tüketimi için yetiştirilmektedir.

Bu bir diyet mutfağının önemli bir bileşenidir. Bu fasulye diğer çeşitleri göre protein açısından çok zengin değil, daha fazla vitamin içermektedir.  Kuru fasulye ile karşılaştırıldığında yağ daha az miktarda sayesinde, düşük kalori ve sindirimi kolaydır.  Fransız taze fasulye muhtemelen rengini ve ağzınızda eritmek için yetenek, fasulye yağ denir.  Yeşil fasulye yemek için genç bölmeleri kullanmayı tercih edilir.

Bunlar çok daha hassastır. Olgunlaşmış çekirdekleri daha uzun, daha az sert ve sulu tadı için hazırladı. Genç düşük renk (açık yeşil, açık sarı, vb) ve bakla esnekliği vardır: renk ile genç ve olgunlaşmış fasulye ayırt.

Yeşil fasulye her tür yemeği hazırlamadan önce Kaynamaya emin olmalıyız.

Related Posts:
  1. Lagenariya
  2. Kabak

lagenariya, yeşil fasulye, yeşil fasulye, kabak, bir sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt