tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Konserve fasulye hızlı

Konserve fasulye yapmak kolay hızlı fasulye

konserve fasulye Bankası evde hemen hemen her zaman var - kolay, çabuk ve bu hemen hemen her tür yemeği için yararlı bir ek olduğundan emin olun.  Kiler konserve fasulye kavanoz tutun, ve her zaman hızlı ve kolay yemek için bir temel olacaktır. Konserve fasulye emmek veya kaynatmak gerekmez, sadece ısınmak için gerekli.

Bu vejetaryen ve et, balık ve tavuk hem mükemmel sonuçlar verebiliyor.  Fasulye - bu mükemmel diyet ürün, kolay sindirilebilir protein oranı da et ve balık bazı iyidir. Vb

işlenmesi sırasında sodyum, potasyum, kalsiyum, demir, - proteinler, yağlar, karbonhidratlar ve organik asitler, amino asitler, vitamin C ve B çok sayıda ve mineraller: Fasulye kolayca sindirilebilir bir çok besin formu içeren Tabii ki, bazı kayıplar kaçınılmaz, ancak önemli değildir. Bu konserve fasulye vitamin% 70 ve orijinal mineraller% 80 sahip olduğunu kuruldu.  Fasulye mükemmel diğer gıdalar ile birleştirilmiştir - domates ve sarımsak, taze otlar, krema, tereyağı, kuzu, yeşil sebzeler ve biber ile pişirmeye çalışın. Bean tüm bırakılabilir ve püre haline streç ve garnitür olarak kullanmak ya da daha kalın ve daha iyi beslenir, böylece, çorba ve gulaş olarak eklenebilir.

Bu tarifler bu tür küçük flüt, borlotti veya kannelini olarak beyaz fasulye kullanımında. Bankalardan su kullanmadan önce birleştirme ve fasulye durulama gerekir.

Related Posts:
  1. bezelye

fasulye, domates, sarımsak, konserve fasulye, bezelye, sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt