tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Domates soslu konserve fasulye

Domates sosu Konserve fasulye, domates

domates soslu konserve fasulye, ben her zaman, yalayıp yutmak için, sabzhevyh birkaç kutu satın aldığınızda bir anda orada fasulye yemek için tuhaf bir arzu.  Bu balığın kendi e t mümkün mü?  Ben beyaz fasulye kaynamaya çalıştı, yıkanmış, serin izin ve salça ile karıştırıldı. Bu değil. Neyin yanlış gittiğini, kim bilir?  , Gece örneğin emmek tatlı su dökün dokipeniya voduP bu sorun otbobovyh önlemek için söylemek dökmek, ben getirmek döktü.  Yumuşayana kadar sonra kaynatın.

Fasulye (ne kadar büyük, küçük gibi) mnogotertoy pişmiş ya da sadece havuç dilimli olsa da, mnogoluka yaz henüz Bulgarca biber, taze domates, bitkisel yağda kızartılmış her şey (NEDO kömür).  Ayrıca myasoiligriby gidebilirsiniz.  Slivayuprimerno üçte ikisi su, bir su toplanmış kuru fasulye gibi bakmak gerekir, yani bu su gerekir присмешиваниифасолииовощей pokryvatvse vkastryule yanlış.

En sonunda, salça bir kaşık olabilir bir yeşillik çok (zevkinize), baharat ve sarımsak (ayrıca zevkinize) ekleyin, kısık ateşte yumuşayana kadar tüm vmestepochti Brewed.  Tüm ..

havuç, konserve fasulye, Bulgarca biber, sarımsak

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt