tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kırmızı fasulye

From kırmızı fasulye fasulye

Bu bence kırmızı fasulye en heyecan verici ev yapımı yemekler, biri "tencerede Ful." Bu çorba hazırlama yöntemi her zamanki fasulye çorba pişirme geleneksel şekilde biraz farklıdır. Ön bulanmış kırmızı fasulye, passirovku hazırlamak paralel olarak yeniden ayarlamak aşçı: şeritler halinde salamura biber dilimlenmiş eritilmiş tereyağı kızarmış soğan (biz yarım halkalar halinde kesilmiş istiyorum), iki rendelenmiş diş sarımsak. Yumuşayana kadar kızartın.

Ayrı, onları yavru tereyağı un üç yemek kaşığı. Fasulye tamamen pişmiş önce, karabiber ile passirovku, kızarmış un, tuz ve karabiberi ekleyin ve iyice karıştırılır, maydanoz ekleyin ve fasulye hazır olmayacak kadar pişirmek gerekir. En ilginç şey, elbette, bizim çorba kaynağı var, ne yapılacak, biz plakası bulunmayan ve ekmek güveç.

From kırmızı fasulye soğan

Bu pot çok basit yapılabilir: artık sadece dökmek, myakotiposuda hazır gelen ekmek temizler, yuvarlak bir siyah ekmek almak delik biraz fazla "şapka" kesti çorba, pyatsem dakika fırında ekmek ve yer kapsamaktadır. Çanak yarım saat bile hochetsyavse güçleri sindirim devam taşımaz vücut boyunca belli bir tembellik sonra, çok besleyici. Ama lezzetli!

Related Posts:
  1. fasulye yemek
  2. Bezelye
  3. Hıyar
  4. Vigna

maydanoz, sarımsak, soğan, Vigna, bezelye, fasulye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt