tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Fasulye ve domates

Yeşil fasulye pişirmek için birçok yol vardır. Ben domates, yeşillik, sarımsak ve yumurta ile pişirmek için sunuyoruz. Bu, lezzetli, doyurucu ve çok yararlı.

Deneyin!  Tadı biraz, - Kırmızı acı biber: domates ve yumurta Malzemeler Yeşil fasulye  HAZIRLANIŞI: adet PA4 içine fasulye ve kesme Yıkama - 5 cm

makas fasulye ile kesmek çok kolaydır.  Küçük küpler ve hafif zolotinki kadar bitkisel yağda kızartın içine soğan kesin. Doğranmış domates için kızarmış soğan ekleyin ve domates sosu yangın sonunda sulu değil, buharlaşmış, gerçekten kalın çıktı o kalın domates sous.Ochen arzu olunca, birlikte tushitevse dotogo saat pişirin.  Iken yumuşak kadar domates güveç, kaynatın fasulye.

Bunu yapmak için, narezannuyufasol yaklaşık 10 dakika kaynar tuzlu su ve kaynamaya koymak. Bu son itogene içinde bunu yapmak için fasulye çok yumuşak açık sindiremez çok önemlidir. Fasulye pişirme süresine bağlıdır fasulye ve ya daha yüksek veya daha düşük olabilir.  15 dakika - yaklaşık 10 için karıştırma sırasında soğan domates ve aşçı ile bir tavada podvarennuyu içinde fasulye koyun.  Gerekirse, ayçiçeği tabak, kırmızı biber, ince doğranmış yeşil ve karıştırılır.

Bitirin yumurta ve Star yumurta karıştırılır sıvı olmaktan "kavradı".  , Ince kıyılmış sarımsak ekleyin karıştırın ve servis yapın. Afiyet olsun!

Related Posts:
  1. püresi haşlanmış kabak

sarımsak, yeşil fasulye, soğan, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt