tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Fasulye 3 numaralı Salata

fasulye (ben hazır konserve satın almak için 200 gram, bir kardeş haşlanmış var 1 olabilir)  tavuk - 1bedro veya meme  yeşil - Daha iyi  soğan 2 orta boy soğan,  sirke  baharat (onsuz yapabilir, bu tadı bulunuyor. I köri kullanın)  . Soğan yarım halka kesilmiş, su ile kapağı ve (tablo yarım çay kaşığı 70% eklemek) sirke ekleyin. Hatta turşu, bir kenara koyun. bir tavada küçük parçalara ve yavru kesilmiş taze tavuk uyluk baharat serpilir. (Kızarmış tavuk küçük parçaları tam anlamıyla 5 dakika uzaklıktadır. Çok tavuk, fasulye yok, protein açısından çok zengin)  kıyılmış taze otlar, fasulye ekleyin (iyi, konserve ile tüm açık - açık, dökülür ve su ilave

Ama haşlama onarmak daha olacak genelde sabah soğuk suda gece daldırın ve kaynamaya koyun, uzun bir süre kaynatın..) tavuk ve soğan (- o acı değildir ve böyle güzel bir marine lezzet varsa -. yüzden hazır İpucu - zamorinovalsya hızlı soğan istiyorsanız -. daha fazla sirke eklemek yeterli tamamlamak için yarım saat soğan bir dilim deneyin) izledi. tüm - karıştırma, mayonez ve salata hazır ekleyin.

Turşu soğan çok ilginç bir lezzet salata verir. Fasulye et, baharat tavuk baharat ekler, iyi, hiçbir yerde yeşillik)))) çok hızlı bir şekilde pişirilir ihale parçaları gibi, ağızda eriyen!  Bon Appetit!

Sağlık ve mutluluk !!!!!

Related Posts:
  1. Salatalık Kornişon
  2. fasulye

pırasa, soğan, pırasa, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt