tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Zengin bir fasulye çorbası

Zengin bir fasulye çorbası domates

Basit, lezzetli ve doyurucu fasulye çorbası. Tüm aile Delight!  Su - 2.5 L;  Sığır, domuz ya da kuzu - 1 kg;  Her plaka olarak: sarımsak ve otlar.  Elbette yapabilirsiniz. Tabii ki, taze veya kuru fasulye vitaminler ve eser elementler daha zengin olacak, ama vaktim yok, sen pişirir  .  Bu durumda, mutlaka 1.5 saat pişirin değil suyu içinde patates ve havuç ve et ekleyerek değer ve sadece durumu önce (Pierce çatal değil, kan ise, et hazırdır.)

En iyi kuru fasulye tadı mı ve bu önemli değil, o, konserve taze ya da kurutulur. Ama kırmızı fasulye ve Bölmelerle omzhno pişirmek fasulye çorbası. O kalın çorba pişmiş ve siyah fasulye ile ostryefasolevye biliyorum, ama ben denemedim.

Evde yeterince et varsa, tabii ki, en kısa sürede hazır olduğu gibi, et suyu çıkarın parçalar halinde kesilmiş ve zazharkoy birlikte çorba dönün.  Zaten et bu parça, fasulye ile çorba için ve olmayan planları varsa, lezzetli ve doyurucu olacaktır.  Eğer baharatlı seviyorsanız, zazharkoy ile birlikte yarım ince doğranmış biber biber ekleyin.

Fasulye çorbası, parlak, yanma, zengin lezzet almak hoş içinde ısıtır olacaktır.  Yeşiller biraz kekik, fesleğen, maydanoz, nane, dereotu, tarhun (tarhun) yeraldığını ekleyebilirsiniz.  Eğer uygun, domates suyu veya ketçap olduğunu salça taze domates yoksa. Ve evde hiç domates bir şey varsa, sadece suyu biraz limon suyu içine damla.

Hafif bir asit gibi Baklagiller. özellikle suyu temel - kuzu.  Eh, tavuk, ördek, indoutku, kaz ve diğer kanatlı eti düşünmüyoruz edenler, lezzetli bir yemek bu temelde fasulye çorbası iyi olabilir. De çok lezzetli olacaktır. Ancak hisse senedi farklı bir renk ve yoğunluk alacak. Hiçbir kuş varsa

, size hazırlayabiliriz  vejetaryen (etsiz) fasulye çorbası.  3-4 baş sarımsak, baharatlı biber biber, henüz kızarmış, size tatlı biber sayısı (aynı zamanda 3-4 adet) artış, havuç, kereviz ve maydanoz ekleyebilirsiniz ve - Bunu yapmak için, biraz daha soğan almak çorba eklemek yeşillik bir sürü yaptı. Toz ceviz orada ezilmiş ise, uykuya dalmak ve (1 / 3 veya 1 / 2 bardak).

Üzerinde patates, bunun pirinç 1 / 2 fincan değiştirebilirsiniz varsa. Bir tutam olarak, suyu irmik avuç birkaç kalınlaşma olabilir.  Herhangi malzemeler fasulye çorbası yerine ne zaman - her zaman suyu ne olacağını denemek onun yeterli değilse lezzetlidir. Ve duygularını tarafından yönlendirilir.  Fasulye çorbası için, yine bir sarımsak tost bulunabilirsiniz.

Onlara yemek yapmak nasıl bir görebileceğiniz  Fasulye çorbası - Çok lezzetli, sağlıklı ev yemekleri!  Iştahınızı ve lezzetli aile yemekleri tadını çıkarın!

Related Posts:
  1. kabak

maydanoz, domates suyu, biber, havuç

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt