tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Kalın fasulye çorbası

Lezzetli fasulye kolay pişirmek için - yalnızca biliyorum. Pek çok yolu vardır - büyük uzmanlar Gürcülerin - Bu ünlü "lobio" dir! Lobiya - Gürcüce fasulye. İnternet iyi tarifler çok üzerinde.  Beyaz peynir lezzet ile benim fasulye.

Kalın bir çorba içinde fasulye denedikten sonra, bunu için kullanılan ve sevgi, ben flama gibi havuç ve tek fasulye yüzen patates, bu çorba etsiz olduğunu göstermek için çocukluğundan beri bilinen yemek çorba, çekme vermedi düştü var. Et olmadan - Bu kabul, ancak daha sonra fasolka gustenkaya ve diğer dolandırıcılık ve sahtecilik olmalıdır.  Önemli borş oruç da dahil olmak üzere benim kız arkadaşım çocukluk, Ukrayna, Lena H., pişmiş, ama fasulye ile.

Bir zaman biz zaten evli ve aynı iniş üzerinde anne babalarının evlerinde bebeklerle edildi. Çocuk yukarı ve aşağı durmadan çalışmakta olan ve sık sık onların biz ne var ki masanın etrafında toplamak. Lena sonra çok daha iyi ben yemek yerine, bu sürecin daha fazla zaman verdi.

Açıkçası, sık sık onu borş üzerinde buldular. O bir kez yorgun ve bana artırmayı başladı - Bulgar bir şey yapmak, kardeş Bulgar yemek ne bakın. O günlerde Bulgarlar, ben söylemeliyim, çok iyi yedik ve bize çok daha iyi.

Yemek yapmayı öğrendiği ilk şey, o fasulye oldu - kalın bir fasulye çorbası olmadan Bulgaristan - her yerde. Bu bir karar çorba ve pişirin.  Akşam yemeği için bir araya geldiler. Lena sadece bayıldı - - Ben çorba fasulye dökmek mümkün olduğu, bu nedenle, bir tabak ve yerleştirme ile ilgili çok fasulye gibi - fasulye. Diye benimle dalga, ancak, onun plaka üzerinde çocukların böyle bir sapıklık yaklaşım hala doldu diye sormak ne düşünüyordum da.

O ilk kez fasulye özellikle zevk alıyordu değil idi (o koca iş seyahatlerinde bir yerde idi - verilmemişse). Çocukları, sonra fasulye pişirmek neredeyse her gün soruldu. Sonra ayrıldı. Bir süre sonra kız arkadaşı arar ve sadece benim gibi fasulye yemek nasıl ayrıntılarını açıklamak ister ise - çocuklar var - onlar Bulgar fasulye kalın bir çorba istiyor, ama çalışmıyor.

Tabii ki memnuniyetle bilgisini paylaştı.  Uzun bir süre geçti. Çocuklar büyüdü, aileler birbiri ardına Satın Aldı. Biz farklı yönlere tüm dünyada dağıldı. Ağ desteği için nadir bir bağlantı. O çıkıyor, genç, kocam çok, çok fazla bir yemek çünkü podruzhkina zaten onu benim fasulye tarifi yemek kocam ve ben, çok minnettarım.

Bu kek olan - fasulye ile. Ve nerede o fasulye çok lezzetlidir? -  , rasgele çöp seçin soğuk suyla birkaç kez yıkayın, 3 parmak su ile kaplayın ve oda sıcaklığında 1-2 saat bekletin, görünüm, ancak gece bekletin, sonra da buzdolabında saklayın. Yeni 2 parmak su dökün, fasulye durulama, Drenaj, tuz (1 çay kaşığı üstsüz), 1 çorba kaşığı ekleyin ayçiçek yağı, ve kaynayana kadar pişirin, 2-3 kez karıştırın.

5 dakika ısı, kaynatın azaltın kapak ve 15 dakika dinlendirin.  Su fasulye altına gitti, o bir parmak üzerinde sıcak su ile kontör ve 30 dakika pişirmeye devam edin.  Hazırlayın zazharku, bu kez, ürünler:  1 orta boy soğan,

1 büyük domates (200 gr)  1-2 yemek kaşığı ayçiçek yağı,  Tuz 2 tutam  1 çay kaşığı kırmızı biber,  1 / 3 çay kaşığı karabiber,  1 yemek kaşığı un  biraz kıyılmış dereotu ve baharatlar kişniş, kimyon, kekik, nane, istenirse, (yerine dereotu) sadece küçük miktarlarda ekleyin.  Zazharka, şeffaf kadar doğranmış soğan, sıcak yağda her zamanki gibi, yavru, ince doğranmış domates, tuz ekleyin ve 5 dakika pişirin.

Vsypte kırmızı ve karabiber, un, selam ve fasulye için karıştırın. Daha sonra diğer baharatlar ekleyin isterseniz, ancak, yeşil, ona - en sonunda.  Fasulye karıştırın.

Çok kalınsa, sıcak su ekleyin. Ancak, durum daha iyi öncesi ve su zazharke, bundan sonra 1 dakika boyunca kaynatın eklendi değerlendirmek.  Zazharki ilave sonra başka bir 10 dakika kaynamaya fasulye, tat ve başka bir istekli üzerinde pişirmek için fasulye kontrol etmek, ya da kapalı ve kesme yeşillik kapatın.  Kapak ve 10 dakika bekletin.  Bir not - kısık ateşte kaynamaya fasulye, kapalı kapak, zaman zaman kontrol ve yoğunluğu birkaç kez engellemektedir.  Sıcak ya da soğuk servis formu.

Hızlı ve çok yiyin.  Lovely akşam yemeği - fasulye bir tabak domates suyu veya yoğurt ve daha iyi doğal yoğurt gibi, talepleri cam. Fasulye - bu tat ve tokluk ve minerallerin ikmal, bitkisel protein ve lif, ve kan şekeri düşüşü ve hiç kolesterol!  .

Related Posts:
  1. Squash az kalorili gıda ürünü

domates suyu, havuç, fasulye çorbası, soğan, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt