tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Fasulye ile etsiz çorba

Fasulye ile Lenten çorba, domates

Bu tam bir etsiz reçetedir. Ancak, yalın vskusnyyetot çorba anlamına gelmez sadık ve vejetaryenler sadece tatmin edecek. Birçok madde vücudun ihtiyacı olan fasulye zdorovyaved Plus, çok kullanışlı.  Malzemeler fasulye 1 yk.  Havuç 1 adet.

Domates salçası 150g. (Bu yıpranmış hamuru domates değiştirebilirsiniz)  Soğan 1 adet.  Yemek fasulye soğuk su ile kapak ve bir gün bekletin.

Fasulye tahliye su, soğuk su 2 litre dökün ve yumuşayana kadar pişirin. Bu fasulye biraz sindirmek olduğu çok önemlidir.  Bir tencere içine süzülmüş fasulye, pişmiş olan suyu, et suyu 2 litre yapmak için su ilave edin.  Çorba ateşe koyup kaynatın edilir.

Havuç ve şeffaf kadar doğranmış ve zeytinyağında kızartın soğan.  Havuç ve suyu koymak için soğan, bir taşım kaynatın ve salça ve haşlanmış fasulye n parçalar eklemek, sonra 3 dakika pişirin.  10 dakika daha pişirin çorba.

Sonra, bir elek, sebze, fasulye ile suyu ve homojen bir kitle ile bir karıştırıcıda eziyet.  Suyu geri kalanında koymak suyu, için püre koyun doğranmış fasulye değil, lezzet için baharat ekleyin, bir kaynamaya çorba getir.

Related Posts:
  1. daha yararlı kabak suyu?
  2. Fasulye çorbası, 2
  3. salatalık

havuç, kabak suyu, soğan, domates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt