tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Çocuklarım fasulye çorbası seviyorum

Çocuklarım sevgi fasulye çorbası soğan

Çocuklarım fasulye çorbası sevgi, aynı zamanda tüm bu aşk kokulu ve doyurucu çorba-güveç. Fasulye sadece çok olan besleyici, vücut yarar bir yeri vardır. Bunun şampiyonu fasulye en iyi çeşit protein içeriği% 30 daha fazla yer et ve balık dışında protein, ek olarak, sadece bir protein ve bir protein değil amino asitler bakımından zengindir.

Benim evde (aynı zamanda da Akdeniz, Çin, Macaristan, Orta ve Güney Amerika) fasulye tereyağında kızartılmış, salatalarda mantar ile pişmiş gibi sarımsak ve ekmek kırıntıları ile yağ.  Pişirmeden önce, genellikle hemen bir gecede fasulye emmek kaynar su dökülür sonra, soğuk taze dökmek ve eklemek sonunda biraz bitkisel yağ ve Tuzlar. Düşük pişirin Yangın heyecan vermez. Fasulye ile iyi arkadaş, havuç, maydanoz, aşçı onları birlikte ve daha sonra "arkadaşlar" pan kaldırmak.

Malzemeler: - 4 yemek kaşığı. zeytinyağı  Reçete 1. Gece boyunca bol miktarda su ile fasulye bekletin. Sabah 2 kez fasulye miktarı ile soğuk su ile kapağı, Yıkama, kaynatın.

2 adet defne yaprağı, 1 adet kuru soğan, 1 ekleyin havuç ve kereviz 1 sap. , Bir saat kadar sonra soğan Cook havuç, kereviz ve defne yaprakları kaldırıldı (veya yiyebilirsiniz ) atmak.  2. Ağır-oturaklı tencere, ısı yağ, ince yavru doğranmış soğan ve sarımsak, tuz eklemek, biberiye, kalan havuç, küpler halinde kesilmiş ve kereviz. 2-3 dakika pişirin.  3. Ince, et suyu ile fasulye dilimlenmiş ekle pırasa halkaları.

Cook pırasa yumuşayana kadar, yaklaşık 10 dakika. Kaldır ısı ve maydanoz ekleyin.  Bu çorba büyük rendelenmiş, kruton ile servis edilir sarımsak, rendelenmiş peynir veya birkaç parça eklemek kızartılmış jambon.  Dikkate değer, bu tarifi size ilham ise yeni yemek başarılara.  Burada çok ilginç yemekler bulabilirsiniz.

Gel, seni görmek mutluluk duyacağız!  Sevgiler,

Related Posts:
  1. Squash (kabak sıradan)
  2. bezelye

bezelye, kabak, maydanoz, havuç, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt