tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Barbunya fasulyesi

Fasulye Adi Fasulye

Fasulye kaynaklanıyor dallanma ile obyknovennayaodnoletnee otsu bitki. O zaman çiçeklenme ve meyve zamanı olarak çok dekoratiftir. Bir bezelye gibi, ve silindirik ve basık, ve kılıç şeklinde: onları ve bıçak şeklinde arasında 5 ila 25 cm fark uzunluğu ulaşmak fasulye türüne bağlı olarak.  Doksanların ortalarından bu yana, yeterli çeşit ve melez fasulye iç üreme satış ve Hollandalı ve Alman çeşitlerin tohumları hesaplandı.

Hepsi de üç ana gruba ayrılabilir: bombardımanı ya da hububat, şeker ya da polusaharnye ve kuşkonmaz.  Fasulye şekli çalı, poluvyuschayasya ve Woodbine olduğunu. Bitki yüksekliği 20 ile 70 cm Sprey, 1.5 metre poluvyuschiesyane daha fazla iç içe olmaları formlar 5 m veya daha fazla uzunluğu ulaşmak kaynaklanıyor.

Pek çok seçim çalı çeşitleri, genellikle daha soğuk dayanıklı, erken olgunlaşması ve kompakt. Onlar sıradan bahçesinde büyümeye kolay, ya da, örneğin, iniş kartofelyane boyunca özel bir sahne yüklemeniz gerekir.  Ama curling fasulye kendi avantajları vardır. Çok daha dekoratif ve bahçe yetişen olamaz ve bahçe ve ev duvarlarında, onun sırtlar, teras, balkon, gölge bazı alanlarda sicim.

Ama biz küme fasulye büyüme (2 m yükseklikte prischipnut üst) sınırı yoksa, streç ve streç ve bitkileri unutmak zorunda kalacak kaynaklandığını unutmamalıyız.  Fasulye çeşitlerinin olgunlaşma On (65 gün) erken olgunlaşan ayrılır, Orta (6575 gün), orta (7585 gün), orta (85 100 gün) ve geç (100 gün).

Related Posts:
  1. Patlıcan
  2. Domates

bezelye, fasulye, patlıcan, patates

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt