tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Tıp bezelye

Tıp Bezelye Bezelye

Bir çay kaşığı, 3-4 kez beyin hücrelerinin kaynağı geliştirme araçları, normalize metabolizma olarak alınan bir günde bezelye tozu.  Sık baş ağrısı ile bezelye un yemeklerden önce günde 3 kez 2 çay kaşığı için sözlü olarak alınır.  Egzama, yaralar, çürükler, deri akne, akut inflamasyon. Saf halinde veya yumurta akı ile karıştırılır olgunlaşmamış (yeşil) tohum hamurundan bu siteleri için geçerlidir.

Eğer kurutma değiştirmek gibi. Bu uzun bir süre kullanabilirsiniz.  Kaynar, karbonkül, katı inflamatuar infiltratlar. Bezelye unu kaynar su ile haşlanmış ve hızlı priparkisposobstvuet rezorpsiyonu olun.  Dermatit, kızamık. Emaye pot (hiçbir fiş) ve çim bezelye meyve kabuğu ile doldurun, kaynar su ile kapağı, bu bekletin.

Deri döküntüleri için losyonlar yapmak ve değiştirmek kurutulması için. Peki iltihabı giderir, cildi temizlemek için birkaç gün içinde başlar. Bezelye tereyağı ile püre tenli bezelye çorbası, mide ve duodenum ülseri için oldukça faydalıdır zengin bir protein.

Günlük 1 tatlı kaşığı yiyerek tedavi edilen kadının yüzünde Sarı noktalar. Yanık veya bezelye içinde yer toz.  Bezelye un beslenme beyin hücrelerini geliştirir, metabolizma ateroskleroz tedavi, normalleştirir. Bezelye unu sıcak kaynamış su içme, yemeden önce günde 35 kez bir çay kaşığı alın.

Ayrıca ateroskleroz

Related Posts:
  1. Biber
  2. Hıyar
  3. Bow
  4. Kabak

biber, bezelye, kabak, soğan

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt