tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bezelye kullanın

Bezelye, tanımı, özellikleri, tedavi, bezelye kullanımı  Bezelye - gıda olarak yetiştirilmektedir bitki. Tedavi amaçlı gıda kullanılan tohum - tohum ve çim (sapları, yaprak, çiçek). Bezelye fiziksel bedeni güçlendirir ve gıda olarak yararlıdır.

Broth tohumlar ve bitkiler güçlü bir idrar söktürücü etkisi, bezelye un var etkileri emici ile karakterizedir.  Geleneksel tıp diyabet ve yararlıdır yeşil bezelye şeker düşürücü ajan olarak  diüretik - böbrek taşları için ve ajan çözme - bir katı ile infiltrat (fronkül, şirpençe).  Bütün bitki kaynatma böbrek ve mesane taş gösterir.

Yeşil bezelye hamuru, bu yumurta akı ile karıştırın en iyisidir için geçerli egzama, septik yaralar, akne, morluklar, çürükler ile deri iltihabı siteler bezelye un vücut parçaları maruz kalan ve kullanılan bulamaç gör. Sulu ekstreleri bitkiler ve meyveler kabuğu (POD) bezelye kızamık ve dermatit tedavisinde kullanılır (YN Nuraliev).  Rus şifacıların tavsiyesi üzerine bezelye un yanmış bir nokta serpin aynı zamanda cilt hastalıkları ve yaralar gibi.

Tüm fasulye onlar gaz neden ve çabuk sindirilir kalmamak için, önce 24 saat - Hazırlık iyice yıkanmalı, demlemek 8 su ekleyin ve aynı suda pişirin. 15 - - 20 dakika kaynar kısa olmalıdır.  Sindirim ve kabızlık düzenleme günlük bir çay kaşığı yemelisiniz için kızartma ve bezelye un haline getirin. Bu

kadınlar üzerinde nokta olarak yüz, cilt temiz, yumuşak ve kadifemsi bir hale gelir.  Bezelye bu durumda, guruldama ve gaz neden olabilir eklenmelidir dereotu onu bir tutam. Bir gıda ve tıbbi bitki olarak özellikle bezelye takımyıldızı Başak altında doğanlar için. Meryem

Bitkiler için kullanılabilir bağırsak hastalıkları (E. Mazova) tedavisi.

Related Posts:
  1. bezelye vitamin ve mineraller içerir
  2. Lagenariya
  3. kabak

Squash, lagenariya, bezelye

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt