tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bezelye iyi sindirilebilir ürünüdür

Bezelye iyi sindirilir patates ürün

Granmulino eşit büyüklükte bezelye eşit pişirme süresi sağlayan yüksek kalitede üretim, PEA. Tüm bezelye taneleri daha az 2 kez Pişirme süresi bezelye.  PEA vücudun ihtiyacı bir madde içeren iyi sindirilmiş bir üründür. Bezelye grits -  tedavi edici ve koruyucu ürünler.  Bu, metabolizmayı normalleştirir kan damarı duvarlarını güçlendirir, kanser riski, kalp hastalığı, yüksek kan basıncını düşürür, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Bezelye sebzeler arasında protein en zengin kaynağıdır. Bunlar temel amino asitler bir dizi içerdiğinden, et proteinleri benzer proteinler bezelye. Askorbik asit, çeşitli şekerler, E vitamini, B grubu, nişasta, karoten, diyet lifi gibi birçok bezelye içinde.  Potasyum tuzları zengin bezelye, kalsiyum, fosfor ve demir dışında patates ve diğer sebzelerin daha 2 kat daha fazla - 1.5 bezelye besin değeri.  Toptan ezilmiş bezelye (500 g veya 800 g doldurma).

- Download sunum tahıl (ppt, 2.45 MB)  - (Xls, 96.5 KB) tahıl ve tahıl fast-food indirin  - Download tahıl ve tahıl fast-food (xls, 22.5 KB)

Related Posts:
  1. Domates
  2. Vigna

Vigna, patates, bezelye, domates, sebze

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt