tomato

organik sebze ve meyve suları tüketin

Sebze için Faydalı

Bezelye için balıkçılık

Bezelye bezelye hakkında yakalama

bezelye için balıkçılık hakkında Bugün konuşalım. Bezelye balıkçılar arasında en yaygın eki olduğunu söylemek, bu hiçbir şey söylemektir. Ayrıca bitki arasında ipuçları hala mısır, yani marine firma Bonduelle ayırt edebilir. Bezelye ve mısır bir yem olarak kullanılabilir çünkü bezelye için daha uygun yakalamak ve yakalama yerine küçük miktarlarda bir yem atma yem olarak.

O büyük bir balık kokusu çeker gibi bezelye için balıkçılık, farklı tatlar kullanmaya gerek yoktur. Balıkçılık için bezelye seçin en iyi yem çeşitleri genellikle koyu ve notlarını şeker hafif ve kıç küçük ısırıklar olduğunu.  Balıkçılık başında küçük bir besleme yeri yakalamak için. Bu yarıları arasında olduğu gibi Bezelye iyi olduğunu, tamamen kanca sopa vardır.

Tam olarak ne bezelye sopa? Balık kesme Aslında size sokmaları sadece kanca harcama ve yarıları arasındaki kanca bezelye koyarsanız iki parçaya bölünür ve boş kesimler daha az olacak gibi, daha sonra bezelye Piyango olamaz. Açık havada için kanca acı. Ben örnekleri yüz gram, yüz elli layık olmuştur ama bezelye, hassas soğuk gibi balık yakalandı durumlar olmuştur, ancak gerçek kalır.

Bezelye en iyi roach, çipura üzerinde yakalamak. Bu balık en yaygın hızlı makara, çizgi ile sinek olta kullanıldığı için ana 0.2mm, 0.18mm yaya 0.15, 3.5 4gr yüzer. O yüzen balık söylemeliyim, bir acelesi olmayan ve çok dikkatli genellikle deneysel yol almak bükmelisiniz insanlar için ölçülür. Suyun tek vücut çalışıyor ki, diğer hiç çalışamaz.

Hattı ve şamandıra ağırlığı çapı beri, ortalama parametreler çekilmiyor. Bezelye bezelye hakkında yakalama Ve son olarak ben yemek nasıl söyleyin bezelye kendini balık. Naylon seçilen Gerekli sayıda (bir büyük, sağlam) stoklama ve her iki tarafta sıkıca düğümlenmiş bezelye düğümleri. 5 6 saat kutu suda Sonra bu çanta.

Bu süreden sonra bezelye şişer ve sıkı naylon çeker ve o bütün kalır. Sonra bir kaynatın su getirmek ve Konaklama 3 Nisan saat kısık ateşte kaynayan su ve yemek de paket aldı. Parmaklarınızla üzerine tıkladıktan sonra düzgün pişmiş bezelye iki devrede de gol çökmeye yok, ve yumuşak kalın bir hamur yayılır.

Bu neredeyse hamamböceği veya çipura bezelye yakalamak için denemek için acemi fener bilmeniz gereken herşey, ama eğer şanslıysanız, sizi ve ide seçebilirsiniz.

Related Posts:
  1. Biber
  2. Lagenariya
  3. Saraha

lagenariya, bezelye, biber

© Copyright domates.asert.info All Rights Reserved

Sebze kendilerini Büyüt